Wpis z mikrobloga

U mnie na roku jest taki Jerzy. Wprawdzie nie dałn, ale na pewno ma coś z głową(naprawdę ciężko mi uwierzyć jak taki ktoś dostał się na studia). Ma problemy z mówieniem. Jąka się jak #!$%@?, a przy tym tak śmieszniestęka. Powiedzenie "dzień dobry panie doktorze" zajmuje mu 6 sekund.Oczywiście najczęściej się odzywa na wykładach bądź zajęciach. Na ćwiczeniachczęsto zwraca się do prowadzącego aby wyjaśnił to, o czym przed chwilą mówił.I w tym czasie gdy ćwiczeniowiec powtarza, Jerzyk albo głośno ziewa albodłubie w nosie. Zdarza się czasem, że nagle wyskakuje jak poparzony z siedzeniai wychodzi albo trzaskając z całej siły drzwiami albo ich nie zamykając. Nawykładach często śpi siedząc w pierszej ławce. Czasem też nachyla się bokiem ipuszcza soczyste bąki, myśląc że nikt ich nie słyszy i nie widzi jego grymasutwarzy jakby srał. Gdy rozmawiam z kolegami, on wbija między naszą grupę ipatrzy każdemu głęboko w oczy. Czasem się z nami wita, czasem nie, czasempodaje rękę parę razy w ciągu dnia. Jest też fanatykiem PiSu. Gdy któryś z wykładowców raczy powiedzieć coś najego ulubionych polityków bądź publicystów, Jerzy wali pięścią w stół i patrzy sięna gościa wzrokiem mordercy. Koledzy na przerwie złożyli kiedyś samolot zpapieru, rzucili nim, a po upadku na ziemię jeden z nich stwierdził "patrz,Tupolew". Jureczek to usłyszał i warknął "ja ci #!$%@? dam Tupolew!" (akurat sięwtedy nie zająkał). Ale najbardziej odjazdowe doświadczenie z nim przeżyłem w piątek. Poszedłemdo kibla. Okazało się, że w kabinie obok siedzi "maskotka wydziału". Raz nucił cośpod nosem, raz coś szeptał sam do siebie. Nie wychodziłem, bo chciałemposłuchać co on #!$%@?. Gdy spuścił wodę zaczął cicho i piskliwie krzyczeć"aaa" jakby wyobrażał sobie małych ludzi wciąganych przez wir porcelanowegotronu xD Wyszedł i zaczął myć ręce, ciągle coś szepcąc pod nosem, azrozumiałem z tego tylko "sikaj, sikaj, sikaj, ty szmato, ty smato, ty szmato, ty szmato

#pasta #studia #fanatyzmpartyjny
  • 1
  • Odpowiedz
Gdy spuścił wodę zaczął cicho i piskliwie krzyczeć"aaa" jakby wyobrażał sobie małych ludzi wciąganych przez wir porcelanowegotronu xD

O jak zgniłem
  • Odpowiedz