Wpis z mikrobloga

Wiecie czego mi szkoda? Tego, że nigdy nie byłem we Francji, a przede wszystkim w Paryżu kiedy było tam spokojnie, bezpiecznie. Od małego kojarzył mi się z romantycznym miejscem, fenomenalną atmosferą. Teraz to strach gdziekolwiek pojechać za granice ;/
#francja #paryz
  • 31
  • Odpowiedz
@Jaboski: bylismy z różowym w maju, lot z Wroclawia tani, drogi transfer z Beauvais ale nasi jezdza busami, miasto zajebiste architektonicznie sami młodzi Francuzi tez spoko, sami zagadują jak pijesz wino nad Sekwaną, tydzien to tak akurat zeby zobaczyc miasto, Polecam bo wrócilismy super wypoczęci. Jakos nie stresowalismy sie zamachami, w centrum miasta ciapaci sie nie rzucaja w oczy, sa mudzyni ale oni sa zasymilowani. Chodza patrole, lezelismy sobie w parczku
  • Odpowiedz
  • 0
@Jaboski: Jakieś 2miesiące temu byłem w Paryżu, zwiedzalem bez większego planu i niestety poza głównymi atrakcjami klimat dawnego Paryża przeminął już dawno
  • Odpowiedz
@Jaboski: No zależy po jakiej dzielnicy spacerujesz boczne uliczki są dość obskurne. Ale tam geje spacerujących za rękę, kolesie ubrani niezbyt męsko nie budzili niczyjego zdziwienia (a byłam tam z 10lat temu) więc jak ktoś jest mocno konserwatywny to nie polecam xD Chociaż jest też sporo ładnych miejsc nie rozumiem zachwytu nad Paryżem.
  • Odpowiedz