Wpis z mikrobloga

nawiązując do tego wpisu: http://www.wykop.pl/wpis/15161023/oficjalna-spamlista-na-kalambury-zeby-nie-bylo-juz/

wpadłem sobie na taki pomysł, że można by było zrobić ranking składający się z sumy punktów z każdej rozgrywki, ilości zagranych gier itp. i zwycięzce wyłonić za pomocą średniej punkty/ilość gier po określonym czasie? to tak wstępnie bo trzeba to zrobić z głową, zapraszam do dyskusji

przy okazji aktualizacja oficjalnej listy:

@Bula @tloczek @wund3r @Hypnotoad @Wredna_pomarancza @sagu93 @jest_agrest-nie_ma: @wodzu91 @jakosdajerade: @P4uL: @hematemesis: @tylkoniechori: @dianeyoung: @Bust4 @ZmutowanaFrytkownica: @jabadabadupka @Latch @berserka @Cichy_Ignorant @hipotrofia

#kalambury
  • 43
@Latch: i tu pojawia się kwestia, albo ustalamy jakieś sztywne terminy, albo limit maksymalnej ilości gier zaliczanych do rankingu, załóżmy każdy musi rozegrać 10 gier i do tego np. za wygraną partię +x punktów jako bonus
@Hypnotoad: ja też mogę mieć problem z osiągnięciem końca jeśli chodzi o ilość rozegranych gier, bo często jestem albo z rana, albo po południu, albo późno w nocy na lapku i może mnie wiele gier opuścić.
ewentualnie można sobie ustalić, że gramy raz, czy dwa razy w tygodniu coś rankingowego.