Wpis z mikrobloga

Ludzie czemu boicie się aut z dużym przebiegiem?? To BMW ma w tej chwili 1,500,000 km i jeździ dalej, ciekawe ile nowożytnych aut wytrzyma do tego przebiegu( ͡° ͜ʖ ͡°). Co najciekawsze, to skrzynia automatyczna marki ZF (5-stopniowa), pokonała ten dystans bez wymiany oleju i jest w bardzo dobrym stanie, pokona bez problemu kolejne 200.000km. Wniosek: wymiany oleju w automacie są niepotrzebne ( ͡ ͜ʖ ͡). Tutaj redakcyjny test AUTO ŚWIATA przy przebiegu 1000000 km tego samego samochodu http://www.auto-swiat.pl/uzywane/test-dlugodystansowy-bmw-serii-5-e39-jak-wyglada-auto-ktore-przejechalo-milion/9n7p3. A tutaj już przy przebiegu 1500000 https://www.youtube.com/watch?v=KDa8S2BqQEs #bmw #motoryzacja #ciekawostki #samochody
  • 19
@nowoprzybyly:
Nie ma takiej strony

Nie przejmuj się, nic złego się nie stało :)

Wygląda na to, że strona którą chciałeś zobaczyć
została skasowana, zmieniona albo zmieniła adres zamieszkania.

Możesz wrócić do strony głównej: www.auto-swiat.pl
lub skorzystać z naszej wyszukiwarki.
@nowoprzybyly: bo by auto przejechało tyle to wciąż jest wyczyn. Z przebiegiem nawarstwiają się problemy i zaniedbania poprzedniego właściciela. Mimo tego sugerowanie się samym przebiegiem to głupota, znacznie bardziej liczy się sposób eksploatacji i jak było utrzymywane, co bezpośrednio się przekłada na stan obecny. Niestety u nas panuje przekonanie, że auta które ma dużo więcej niż 200k km nie warto kupować, choć większość i tak ma, tylko ma skręcony liczniki na
@szaremyszki: w czerwcu zdałem służbowe auto. miało 460kkm. przejechałem nim ok 260kkm. przebieg nie jest straszny i jakoś tam istotny. liczy się utrzymanie, stan podzespołów, praca itp. może zabrzmię jak mirek-handlarz ale jeśli wszystko było "robione" na bieżąco to czasem 460kkm może być w lepszym stanie niż niektóre egzemplarze poniżej 200kkm. auto zamieniłem tylko dlatego, że dostałem nowe. bez tego spokojnie posłużyłoby mi jeszcze kilka lat noo ale "dają to bierz,
@szaremyszki: "Ludzie czemu boicie się aut z dużym przebiegiem?? "
zasugerowałeś swoim pytaniem, że ktoś ma zdanie przeciwne Twojemu i w rzeczywistości się boi aut z dużym przebiegiem. co w mojej opinii i jak widać po odzewie opinii mirków nijak się ma prawdy. no co Ty mi tu wkrecasz jak jest czarno na białym. tzn biało na czarnym. #tylkonocny. wszystko się zgadza. a potem mi tu z jakimiś dropsami wylatujesz.
@szaremyszki: zapytałeś po części też mnie czemu się boję aut z dużym przebiegiem. no to Ci ładnie odpowiedziałem, że się nie boje (jak się okazuje sporo osób też myśli podobnie, czyli się nie boi przebiegów bo przebieg w 100% nie oddaje stanu) ( ͡° ͜ʖ ͡°) . stary. jak chcesz rozmawiać to rozmawiajmy ale podpieraj się czymkolwiek w tej rozmowie a nie z jakimiś dropsami, przychodniami i
@damian_co_dalej: Miałem tak jak kupiłem pierwsze auto i to o zgrozo stare 24 letnie E34 !
Wszyscy do okoła zwolennicy młodych aut z małymi przebiegami najpierw pukali się, ze względu na wiek, a później na przebieg 270k km. Ostatecznie kilka osób za sprawą tego e34, jego komfortu i niezawodności przekonało się do tego typu aut.