Wpis z mikrobloga

@ssjfrytek: swoją drogą. Przeciętne buty za około 100zł wytrzymują u mnie jeden sezon chodzenia(nie biegam w nich i nie gram w piłkę itp). Ostatnio kupiłem adidasy neo za 240 i #!$%@? sezon sie nie skończył i się zaczęły rozklejać. Chodzę teraz w reebokach które mam do biegania(swoją drogą najwygodniejsze buty jakie miałem). Zastanawiam się czy jest sens wydać teraz 400zł na jakieś nike czy coś w tym stylu licząc że
  • Odpowiedz
  • 0
@xqwzyts: w moich roszach zrobiły się dziury na palcach po pół roku, wiele się w sumie nie spodziewałem po butach z siatki. W butach new balance chodzę i biegam już 3 rok. Mimo wszystko roshe to ładne i wygodne buty, dobre na lato, bo przewiewne.
  • Odpowiedz
@ssjfrytek:
Miałem parę takich skarpetek, to jest absolutnie niewygodne, właściwie to nie potrafiłem ściągnąć buta tak, żeby i skarpetka na nodze została. A w lecie to już każde żywsze poruszenie stopą sprawiało, że mi się ta skarpetka ze stopy zsuwała jeszcze w bucie.
  • Odpowiedz
"- No, Zenek muszę Ci powiedzieć, że ta marynarka leży na Tobie doskonale. W którym lumpeksie ją nabyłeś?"


@ssjfrytek: prychłem xD

A w lecie to już każde żywsze poruszenie stopą sprawiało, że mi się ta skarpetka ze stopy zsuwała jeszcze w bucie.


@El_Duderino: kupuję takie w h&m, ale jak masz dobry rozmiar to nie ma opcji, żeby Ci spadały. Gumka je trzyma. Jedyny wybór na lato.
  • Odpowiedz