Wpis z mikrobloga

Tyle przegrać!!!
Nie miałem pojęcia, że ludzie na JD jeszcze 2 dni temu mogli się zaopatrywać w kupony na 10$ za zakup powyżej 10$
Myślałem że #1111aliexpress to po prostu mega zniżki.
Nie wiedziałem, że na aliexpress można sobie było grając jakieś dziesiątki $ w kuponach nabyć.
i pewnie coś jeszcze przegapiłem...

Zostało mi tylko cebulactwo na kupony 2.01$, ale na takie pierdoły to nawet się patrzeć nie chce, a jak coś ciekawego nawet było to już po kuponach albo produktach w sklepie.
Ehhh... ale to 10$ na jd jednak boli.

Ktoś pocieszy jakąś informacją, że jeszcze coś wyciągnąć konkretnego można, czy rok trzeba poczekać?

#kuponyaliexpress #aliexpress #jd #przegryw
shusty - Tyle przegrać!!!
Nie miałem pojęcia, że ludzie na JD jeszcze 2 dni temu mog...

źródło: comment_GoT3Blher8xfGJNkkixFwYSBxWoWiKz2.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@shusty: ja kuponów nie zbierałem tylko kupowałem głupoty za 2 dolany bo te duże kupony za gry flashowe opłacało się jak robiłeś zakupy za 100 dolarów (a to dużo chinskiego gówna) albo telefon chciałeś kupić
  • Odpowiedz
@shusty: ja byłem akurat na mirko na czas, ale świadomie zrezygnowałem z tej 'promocji' bo miałem w pamięci jak jakiś czas temu wyciekły dane klientów tego sklepu, to olałem zakupy, których i tak bym nie potrzebował, ale pewnie cos bym kupił, bo za 5 groszy to czemu nie xD
  • Odpowiedz
pocieszę cie colego, ja przegapiłem wish i dhgate ;)


@janoosh: nie wiem co to i chyba nie chce wiedzieć.

nie miałeś okazji pokazać swojej wewnętrznej cebuli tworząc multikonta na
  • Odpowiedz
@shusty: ja ominalem dhgate,wish i teraz to gowno jd bo po prostu tam nie ma co kupowac :P problem w tym ze nawet za darmo nie mam ochoty sprowadzac takiego syfu do siebie.Mialem zrobic jeden zakup,ale poczytalem o produkcie w necie i okazal sie gownem w ladnym opakowaniu. a więc wygralem
  • Odpowiedz
@maks112: DARMOWE Żarcie, o #!$%@? przypomniałeś mi mireczku.
Pizza za 3zł i darmowa pierś z kurczaka w panierce z sałatką ()
  • Odpowiedz