Wpis z mikrobloga

@Stitch: przesadzasz. Pół miliona raczej nie zrobi ten samochód ale 250-300 na pewno - wystarczy pamiętać o wymianach tych części, które się zużywają i nie pałowac auta na zimno. Wszystko zależy od następnego właściciela. Po drugie, wszystkie auta się psują, nie ma na to reguły.
@gkw_: stary widzialem juz taki silnik po 150k km rozebrany na części. Dziury na tlokach wieksze niz meteoryty na ksiezycu ;) to sa ZA male silniki na taką moc zeby były zywotne. Downsizing jest zły.
@Stitch: Rozumie, ale na internecie można znaleźć auta z przebiegami 200-300k na chodzie. Jak się postarasz to i passata zajedziesz zanim mu setka stuknie na tablicy ;)
@gkw_: no tak, ale te auta sa sprowadzane z reguly z zachodu, a jest roznica w użytkowaniu auta na autostradzie, a ciagle w miescie. Bo tak to i widzialem silniki popularnych aut na rynku z przebiegami 400-500k km i byly w swietnym stanie. I tak dobrze, ze powyższa alfa nie jest w dieslu :/
@Stitch: Ja mam diesla, 100k przebiegu, 2.4, 230hp i jest w stanie idealnym, ale wszystko wymieniane na czas i bez oszczędzania. Jeżdżony w mieście, ale w Warszawie średni miejski przelot zabiera mi około 40-70km.