Wpis z mikrobloga

@vaxx: taka różnica że na rogale nie działa, jedyne co zyskasz to:

Chcesz zamówić rogale, a nie masz jeszcze konta? Pomyśleliśmy również o Tobie! Pobierz aplikację Uber i wpisz kod promocyjny ROGALE, a otrzymasz 50 zł na pierwszy przejazd, do wykorzystania po akcji.
  • Odpowiedz
@Adams_GA: ale dlaczego się spinasz? Kulturalnie zapytałem, z taksówek raczej nie korzystam, więc chciałem ten "kupon" na coś innego przeznaczyć. Boli Cię to w jakiś sposób? Kosztuje coś? Nie wydaje mi się. :) Ostatnio wszyscy-wszędzie cebulę dostrzegają, a tutaj widziałem jedynie legalny sposób na zaoszczędzenie kilku złotych. Skoro dla Ciebie to cebula, to naprawdę musisz żyć w jakimś dziwnym zakompleksionym świecie.
  • Odpowiedz
@vaxx: Ale gdzie ja się spinam? Napisałem że nie i tyle, skoro zacząłeś dopytywać mimo odpowiedzi to napisałem żebyś wyłączył cebulę i przyjął to do wiadomości. Ot cała historia. A zaoszczędzenie kilku złotych i szukanie jakichś obejść zasad ubera mimo jasno nakreślonej promocji to dla mnie cebula. Narazie
  • Odpowiedz
@vaxx: miałam darmowy przejazd, bo dostałam kupon wcześniej pobierając apke z polecenia, zamówiłam rogala i kasy mi nie ściągnęło, na maila przyszedł rachunek 0 zł więc według mnie działa :)
@Adams_GA: lol jaka cebula? jakie obejście? ;D kupon jest na 25 zł, a rogale w tej promocji kosztują 10zł, więc nawet nie wykorzystasz w pełni tego darmowego kuponu.
  • Odpowiedz