Wpis z mikrobloga

@ex-02: Wiesz, nikogo nie obchodzi, czy miasto jest demolowane przez 10, 50 czy 1500 typów. Szkody są, zadyma jest. Ktoś już dziś trafnie zapytał, dlaczego na Woodstocku albo na paradzie równości nikt niczego nie podpala, nie rzuca racami i nie #!$%@? się z policją?
Może to jest tylko garstka, ale wy pozwalacie im na to, bo odcinać się od nich stanowczo potraficie, ale tylko w internecie.
@PaskudnyStaryRon:

Wiesz, nikogo nie obchodzi, czy miasto jest demolowane przez 10, 50 czy 1500 typów

demolowane miasto :D

Szkody są, zadyma jest.

proszę o dane na temat tych szkód :) Tylko szczegółowe z uwzględnieniem tęczy :) Dziwne, że uczestnicy marszu mają całkiem inne zdanie od widzów tvn :)

Ktoś już dziś trafnie zapytał, dlaczego na Woodstocku albo na paradzie równości nikt niczego nie podpala, nie rzuca racami i nie #!$%@? się
@ex-02: Wiesz, wyrwanie jednej kostki z bruku już jest niszczeniem mienia publicznego, czyli demolowaniem miasta.
Czy szkody wynoszą 5 zł, 100 zł czy 1000000 zł, co za różnica? Można spowodować straty do kwoty, jaka akurat tobie i tobie podobnym odpowiada?
Oczywiście uważasz, że jak ktoś się z tobą nie zgodzi, to jest widzem tvn lub czytelnikiem gw. Uczestnicy marszu mają inne zdanie, bo przecież nikt otwarcie nie przyzna, że wraz z
@PaskudnyStaryRon:

Wiesz, wyrwanie jednej kostki z bruku już jest niszczeniem mienia publicznego, czyli demolowaniem miasta.

Czy szkody wynoszą 5 zł, 100 zł czy 1000000 zł, co za różnica?
Wyolbrzymiaj dalej :)

Można spowodować straty do kwoty, jaka akurat tobie i tobie podobnym odpowiada?

xd

Oczywiście uważasz, że jak ktoś się z tobą nie zgodzi, to jest widzem tvn lub czytelnikiem gw.

ok. Skąd czerpiesz informacje na temat marszu?

Uczestnicy marszu mają
@ex-02:

Skąd czerpiesz informacje na temat marszu?

Stąd:

Ja informacje zbieram z prywatnych rozmów :)

Robisz z siebie nie wiadomo kogo, a porównujesz festiwal muzyczny na zadupiu, z marszem w centrum miasta. Czy policja blokuje dojście na scenę lub próbuje rozdzielić widownię na dwie części? Czy inne środowiska próbują zakłócić festiwal? Pisz sobie co chcesz, byłem świadkiem takich zachowań policji, a takie wypociny jak twoje są najzwyczajniej w świecie zabawne.


No
@PaskudnyStaryRon:

No tak, policja wszystkiemu winna. Policjanci wyposażyli też bydło w kominiarki i dali im race.

dowiedz się najpierw po jakich zajściach takie osoby zaczęły się pojawiać, zresztą pisałem, że nie jest winna tylko jedna strona :)

Najpierw zarzucasz mi pogwałcenie logiki, a nie potrafisz wskazać, gdzie to ma miejsce.

wskazałem. Obrazka nie zrozumiałeś, z tekstem widzę też ciężko idzie :)

Jakże to typowe

och! Bez wykrzyknika? :D

Na festiwalu muzycznym