Wpis z mikrobloga

Ej, #lozaszydercow @loza__szydercow, miałem okazję grać dzisiaj w Waszą grę we wrocławskim padobarze. Gdybym wcześniej wiedział, że jesteście kopią/rozwinięciem/kontynuacją idei kart przeciwko ludzkości, to pewnie nawet szybciej bym się na Was skusił. Trochę mniej chamski poziom niż netowe odpowiedniki, ale poziom i tak całkiem przyjemny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miło było w końcu przekonac się, czym się zajmujecie, bo zawsze jakoś tak tylko kątem oka widziałem Wasze wpisy.

Hasło dnia to: więcej niż jedno zwierze? -> plemię murzynów ()
  • 23
W mega skrócie - cała grupa dostaje parę losowych kart. Na środek ciągnięta jest karta z puli pytań - w tym przypadku - więcej niż jedno zwierze?

I teraz każda osoba wrzuca na środek jedną z 5,6 kart, którą uzna za najzabawniejszą. I my graliśmy tak, że głosowaliśmy na najśmieszniejszą i tyle.

Ja przykładowo miałem odpowiedzi do tego pytania jak Andrzej Lepper, plemię murzynów, wiedza bezużyteczna, pełny portfel.
Tak wiesz, absurdalne odpowiedzi,
@Vinniczek: wiesz, mnie bawią ludzie, którzy dają emotkę "xD" i to jest dla mnie żenada już sama w sobie, także wiele zależy od indywidualnych kryteriów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak, to tak jak pisałem - zaczynałem od bardziej brutalnej wersji i było spoko, w tym wydaniu momentami trochę słabiej, ale jak się nie ma kija w dupie i człowiek nie musi udowadniać całemu światu swojego pseudo-intelektu,
@Kain_to_Charlie_a_Delta_to_Kain:
Dokładnie, kwestia gustu. A wbrew durnej obiegowej opinii to jest sprawa do dyskusji. Loża szyderców jest po prostu skrajnie nieśmieszna wręcz żenująca (CAH moim zdaniem też). Jak kogoś to bawi to spoko, ale niech nie zarzuca innym kija w dupie.

Ale w sumie jak bawi Cię

Najlepsze wakacje pod słońcem? - >auschwitz

ułożone z gotowych kart, to chyba nie bardzo mamy o czym rozmwiać :DD
@jakosdajerade: dlatego musisz się sam przekonać ze znajomymi i tyle. Masz w padobarze za darmo - możesz spróbować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Vinniczek: Tyle, że to jest Twoja opinią. I tak raczej pozostanie. Moja jest inna. Piszesz o dyskusji, a potem wydajesz sądy kategoryczne na jej temat. Ty zarzucasz jej poziom żenady, a ja zarzucam Ci poziom kija w dupie. Większość rzeczy pisanych w internecie jest
@Kain_to_Charlie_a_Delta_to_Kain:

Cieszę się, że gra się spodobała, mam nadzieję, że pograsz jeszcze nie raz. Polecam obserwować nasz tag, a także zapraszam do mirkowej zabawy pod tagiem #tonaszydery na pewno nie raz pojawi się okazja, w której będziesz mógł wygrać własną lożę :)

@jakosdajerade:
By poznać lożę, trzeba przynajmniej raz w nią zagrać. Jak zagrasz, na pewno złapiesz klimat i bakcyla :)

@Vinniczek:

A Ciebie, to nawet mi nie żal
@Kain_to_Charlie_a_Delta_to_Kain: @Vinniczek: Chwalenie się studiowaniem prawa na wyższym poziomie. Moi znajomi studiują prawo xDDD

@Vinniczek: Patrząc, że to wrocław to pewnie lewaki, które pierwszy raz w życiu wyzwolone z opresji marksistowskiej poprawności politycznej myślą, że to pozytywne uczucie w środku to przyjemność z gry. Kiedy tak naprawdę odczuwają wolność D:


@Pruderyjny: Tyle, że ja się tym nie chwalę,a było to właśnie lekkie wyśmianie kręgów, które mają siebie za