Wpis z mikrobloga

no elo jako że widzę już festiwal #!$%@? lewej strony nt. dzisiejszego marszu w Warszawie naszły mnie pewne refleksje

+ - dwadzieścia lat temu kiedy jeszcze nie było internetów i jako zwolennik wolności dostępu do #narkotykizawszespoko wszelkiego rodzaju oraz wolności szeroko rozumianej jako (twoja wolność kończy się tam gdzie zaczyna się moja krzywda) mieliśmy paru znajomych lewych co to mieli te swe kluby i jakoś nikt się do nich nie #!$%@?ł (bo się ze swoim pedalstwem nie obnosili jak teraźniejsi uczestnicy tzw marszów równości)
pamiętam jak punki ganiały się ze skinami w imię subtelnych różnic światopoglądowych ale byli natomiast zgodni co do jednego ((nie wiem czy podświadomie czy nie) że pedalstwo to coś nienaturalnego) #!$%@?ąc pedryli w parku luja, w #poznan za co ówczesna znienawidzona przez nas milicja groziła tylko palcem i tak w naszej ekipie przeplatały się losy panków ze skinheadówkami, skinheadów z pankówami, rastamanów z brzydkimi ( ͡° ͜ʖ ͡°) (byli jeszcze metale ale to już osobna historia( ͡° ͜ʖ ͡°)) i tak se pisze jako zwolennik legalizacji czegoś co nie powinno być w ogóle zdelegalizowane kiedy znajomi mnie pytają dlaczego nie głosowałem na palikmiota?
-no #!$%@? wole nielegalno trawę raz na tydzień samemu lub w dobrym towarzystwie niż rządy debili - jak można tego nie kumać (òóˇ)



pisze to popijając #wino (wyprodukowane ze szczepów winogron #pinotage prawdopodobnie przez afroafrykanów z południa kontynentu afroafrykańskiego być może pod nadzorem tak bardzo znienawidzonych białych panów( ͡° ͜ʖ ͡°))
i słuchając se https://www.youtube.com/watch?v=yFLr8vm4o0s


( ͡° ͜ʖ ͡°) wasze zdrowie mirki :)
  • 2
@kulkowicz: A ja też pamiętam te czasy , obcinało się skinom szelki :) I jestem zdania, że każde skrajności są do dupy. A ludziom którzy wszędzie widzą urojone osławione 'lewactwo' jednak proponował bym coś od lekarza zamiast alkoholu.

Jako człowiek starający generalnie odcinać się od wszelkich mediów praktycznie nie docierają do mnie żadne przekazy liberalno-lewicowe ( i z tego się ciesze). Za to #!$%@?, na każdym kroku jestem bombardowany tępą prawicową