Wpis z mikrobloga

Wiecie co się właśnie stało? Dzwoniła do mnie mama @Gother , okazało się, że chłopak popełnił samobójstwo. Powiesił się, zostawił list pożegnalny, w którym napisał, że nie może znieść tego że już nawet godność go opuściła a wszystko przez strone aukcyjną JD.COM. Brawo! Mam nadzieję, że odpowiednie kroki zostaną podjęte, zostało już złożone zawiadomienie prokuratury. Czemu JD nie mogło zrobić limitu 1 konto = 1 ip? Dlaczego Gother mógł zamawiać bez ograniczeń z multikont? Czy wyście wszyscy zgłupieli? Nawet sobie nie wyobrażacie co ten chłopiec przeżywał - nie miał żadnych znajomych, był autystykiem i bał się wychodzić ze swojego pokoju. Jedyne co miał to internet, mirko i serwisy aukcyjne które najbardziej lubił. Chwalił się też, że jego ulubiony to właśnie JD, a nawet to mu zabraliście przez jakieś BUSSY SYSTEM.
Nie pierwszy raz spotykam się z takimi stronami w internecie. Dwa lata temu również mój znajomy z alliexpress popełnił samobójstwo bo dużo ludzi w internecie się z niego śmiało przez to, że zamawia niepotrzebny mu syf którego nigdy nie użyje w ilościach liczonych setkami. Myślałem, że ten przypadek był wystarczająco nagłośniony, ale mylę się. Brawo JD, brawo.. nic tylko pogratulować systemu i buractwa na tym waszym serwisie. Zgińcie.
#pasta #gother #cebuladokwadratu #jd #spam #czarnolistujcieboldupki
  • 4