Wpis z mikrobloga

@cymcirymci: być może tylko moja firma ma takiego pecha, ale borykamy się od około roku z problemami z modelami: 4S, 5 oraz 5S. Trzy sztuki padły w ciągu tygodnia od zakupu (wymiana na nowe w ramach gwarancji), 4S (dwie sztuki z 5) miały tak tragiczną żywotność baterii, że po pół roku nie starczały nawet na pół dnia działania. iPhone 5 oraz 2 sztuki 5S rozbiły się od niedużego stuknięcia przez spodnie
@Horsecook: tam nie ma 8 procesorów, tylko 2. Pytanie też co robi ojciec - ja używam tego telefonu od 2 miesięcy do normalnych zadań i nie zauważyłem problemów z działaniem. Dane podałem wyłącznie informacyjnie, ważniejszy jest fakt, że to procesor Qualcomma - takie Mediateki mogłyby mieć i po 500 rdzeni, a dalej będą tylko chińskim gównem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@costadelsol: glownie anki albo do jazdy na rowerze, appka z mapami + podcasty w tle.
to raczej nie kwestia jakichs niesamowitych problemow, po prostu to, ze mimo 8 prockow na papierze i 2gb ramu to tak niesamowicie nie jest.

Dane podałem wyłącznie informacyjnie

a ja informacyjnie tlumacze, ze mimo 8 procesorow qualcomma i tak pewnie bedzie gorzej chodzil od 2 prockow jabuszkowych w 5s
@Horsecook: ale tam nie ma 8 procesorów, przecież pisałem powyżej, rdzeń, to nie procesor ( ͡° ʖ̯ ͡°) Poza tym to tak jakbyś pisał, że Polonez z silnikiem od Ferrari będzie lepszy od zwykłego Renault z silnikiem Renault, procesor to tylko jeden z czynników wpływających na jakość użytkowania interfejsu. No i pozostaje kwestia samych aplikacji i optymalizacji ich pod kątem wersji oprogramowania