Wpis z mikrobloga

#!$%@?, straciłem prawko. Końcówka trasy. Droga dwupasmowa. Jedno przejście dla pieszych. Dookoła pusto. Za mną Opel Insignia i dwóch policjantów. 121/70. Dokumentu nie oddałem, ale mandat przyjąłem. Co dalej można zrobić? I tak pewnie zrobie sobie przerwę na te trzy miesiące, ale nie po to waliłem w #!$%@?, żeby teraz potulnie wysyłać prawo jazdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gorzkiezale #prawojazdy
  • 10
@dwa_szopy: Nie, jechałem cały czas ~120. To przejście dla pieszych jest tak ustawione, że widać je i otoczenie chyba z kilometra. Wiem do czego zmierzasz... i masz rację.
@whitelime: mądry Polak po szkodzie... Nie no, nie mógłbym czegoś takiego zrobić :) Do tego doszedł jeszcze stres. Dobrze, że w ogóle pamiętałem o tym, żeby nie oddawać dokumentu
@whitelime: Tak, na trzy miesiące. Jak im powiedziałem, że nie mam prawa jazdy przy sobie tylko w domu to pojechali za mną pod mój dom. Nawet nie wiedziałem, że tak to może wyglądać. Oczywiście prawko z domu mi gdzieś wyparowało. Dostałem zwykły mandat za przekroczenie prędkości + brak dokumentu. W najbliższym czasie ma przyjść do mnie list. Zobaczymy co dalej :)

Ile w tym jest prawdy? Sam nie wiem. Każdy ze
@szajka: Czym zrobiono pomiar? Wszystkie lub prawie wszystkie radary policji mają wachania 3km/h, na Twoim miejscu taką linię obrony bym wybrał. Mandat będzie, zatrzymanie prawka już nie :)