Wpis z mikrobloga

@sal3m: a po polsku ? xddd i jaśniej....
w usa kompromitowal? z publiki ktos podal na kartce papieru kompromitujące pytanie z tego co pamiętam. Nic nadto. Nie odpowiedzial na nie wprost tylko wymijająco.
@plumkajacy_kalafior: A proszę bardzo:
-Macierewicz jest niezrównoważony psychicznie;
-Waszczykowski jest idiotą;
-Ziobro ostatnim razem wykazał się totalną ignorancją, w dodatku zezwalał na prowokację jako środek eliminowania wrogów politycznych;
-Gliński akurat jakieś tam kompetencje ma, ale po tym, jak go próbowali lansować bezskutecznie na męża stanu po prostu wzbudza politowanie swoją osobą;
-Kempa jest krzykaczką i to w dodatku niezbyt rozgarniętą;
-Błaszczak to włazidup Kaczyńskiego;
-Do Gowina mam najmniej, zabawna jest ta
@plumkajacy_kalafior: Jeszcze chciałem edytować, że Waszczykowski został wydalony z resortu bezpieczeństwa za nieumiejętność trzymania języka w gębie i nielojalność, a teraz jest szefem MSZ, kek?
Niezrównoważenie Macierewicza akurat nie jest ad personam, to zagraża bezpieczeństwu narodu.
@Gwyn66: zwracam Ci po 3 kroc uwage a ty dalej nie raczysz podac argumentu merytirycznego. Oznacza to jedynie, ze bredzisz i nie masz nic rzeczowego do powiedzenia kolego. Przykre.
Nie jestem zwolennikiem macierewicza.. po tysiąkroc wolałbym Szeremietiewa- no ale twoja krytyka prześmiewcza i ad personam jest po prostu jakimś urojeniem
@plumkajacy_kalafior: Koleś opowiada okrutne brednie o spisku, zamachu, ponadto oskarża rząd Tuska o przeprowadzenie zamachu na urzędującego prezydenta. Ktoś, kto rzuca tak absurdalne i poważne zarzuty, a po 5 latach usilnych starań nadal nie potrafi tego udowodnić nie powinien pełnić jakichkolwiek funkcji publicznych. Schizofrenię można leczyć
@plumkajacy_kalafior:
pisałem:

Koleś opowiada okrutne brednie o spisku, zamachu, ponadto oskarża rząd Tuska o przeprowadzenie zamachu na urzędującego prezydenta. Ktoś, kto rzuca tak absurdalne i poważne zarzuty, a po 5 latach usilnych starań nadal nie potrafi tego udowodnić

To nie jest ad personam, to same fakty.
@Gwyn66: a czemu sprawa Smoleńska ciągnie się tak długo, a jak ostatnio się #!$%@?ło kilka samolotów to sprawy się rozwiązały bardzo szybko? Tylko głupia osoba może nie widzieć w tym nic podejrzanego. Macierewicz ma dużo racji, tylko sposób w jaki to przekazuje jest co najmniej tragiczny.