Wpis z mikrobloga

@Gitler: no przecież koszulkami je wygłaszasz, jeśli masz takie logotypy to rzecz jest jasna co o nich myślisz, jeśli nosisz je na p----i. ;)
Swoją drogą zaczynam rozważać czy nie #fake, bo fota też jest na wallu VK MD.
  • Odpowiedz
@Gitler: nie wiem o czym mówisz, i nie chcę wiedzieć o czym mówisz, bo spodziewam się, że będzie to tragicznie przeze mnie odebrane. W tym poście dla mnie EOT. o7
  • Odpowiedz
Może pokażę to mojemu 87 letniemu dziadkowiy,który widział jak ukraińcy mordowali Polaków pod takim symbolem...


@xSQr: No nie bardzo bo Ukraińcy nie służyli w dywizji SS 'Das Reich". A wilczy hak azowa był używany przez tą jednostkę ( w zasadzie różnią się). To raz. Dwa że SS Galizien ukraińska nie brała udziału w akcjach UPA, UPA podlegała OUN B a SS Galizien OUN M ( w teorii). 3 UPA nie
  • Odpowiedz
SS Galizien ukraińska nie brała udziału w akcjach UPA, UPA podlegała OUN B a SS Galizien OUN M ( w teorii).


@dertom: Nie tyle podlegała co członkowie z np. OUN-M (właściwie to nazywano ich też i UPA-M) służyli wcześniej w SS-Galizien

Kariera UPA-M była dosyć krótka, bo w wyniku różnicy poglądów (OUN-M odmawiało akcji antypolskich) doszło do rozpadu po czym większość została aresztowana, rozstrzelana w zasadzkach dokonanych przez UPA-B czy
  • Odpowiedz