Wpis z mikrobloga

Robie śniadanie i kroje pomidora na bułkie dla swojego różowego. Patrzę i widzę zło w Jej oczach:

Ja: co jest?
Ona: nic
Ja: no co? Przecież widzę
Ona: bo patrzysz się na mnie jakbyś nie umył tego pomidora. Sam se zjedz niemytego pomidora.

Kurtyna



#logikarozowychpaskow #rozowepaski
  • 100
  • Odpowiedz
@fakjubicz86: mirony mają radę na każdą sytuacje ;) nie przejmuj się dziećmi...

pytałeś ja o co jej właściwie chodziło czy to był taki luźny text?
  • Odpowiedz
  • 0
@przeo: spytalem czy na prawde mowi mi ze mam wzrok kogos kto nie umyl pomidora... Chwila ciszy i zaczela sie smiac. Glebiej nie wnikalem bo pewnie sama nie wie o co jej chodzilo:D
  • Odpowiedz
  • 3
@czullo: rozumiem, że ty jesteś nierobem, który po powrocie z pracy siada do stołu i czeka na obiad. Sprzątać też nie sprzątasz i nie prasujesz bo to wszystko babskie zajęcia. W ogóle pewnie jedynym twoim zajęciem w domu jest bycie mężczyznom. O i ile oczywoście masz jakąś kobietę. A w domu rodzinnym majtki to mama zawsze prała bo obsluga pralki to tez kobieca rzecz... Taki to pożyje.
  • Odpowiedz
  • 0
@czullo: przy okazji przeglądnąłem sobie twoje wpisy. Widzę że w zasadzie chyba jedynym twoim zajęciem są gry komputerowe wiec się nie kompromituj próbując komentować normalne życie.
  • Odpowiedz
ty #!$%@?. zawsze sie myje pomidora. a tak w ogole zalezy ktora linia. ale na tramwaj w okolice dworca sie czeka tak z 15 minut max. a potem z buta 10 minut I juz jestes na Stolarskiej
  • Odpowiedz