Wpis z mikrobloga

@PyraPrzeznaczenia:
@adamiakowy:
@superhace:

Za dużo pisania więc dam tutaj. Konkretnie potrzebuje dostęp do konta na UPC żeby skorzystać z oferty Wi-Free ( http://www.upc.pl/internet/uslugi-dodatkowe/wi-free/ ). Nie wiem co na tym koncie można robić więc może moja prośba jest bez sensu ale minimum w moim rejonie na umowie to 6 miesięcy a ja mieszkanie mam na 3. Właściciel mieszkania niestety nie jest zainteresowany więc nie będę komuś kto
  • Odpowiedz
@adamiakowy: Spoko mordko. Mi się w ogóle wydaje, że na tym koncie przez które się logujesz można przedłużać umowę, są wszystkie dane itp i w takim przypadku nawet by mi było głupio używać. Nawet nie mam pojęcia co to jest dlatego ryzykuje ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@twojastarateztojara: pukaj po kolei, wiem, że głupio, ale byłem w podobnej sytuacji, bo musiałem czekać, aż mi kable położą w bloku, a to miało trwać dosyć długo, bo musiałem załatwiać pozwolenia itp itd, więc chodziłem od drzwi do drzwi, ale udało się już przy drugich, więc flaszka w dłoń i ruszaj ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( jak bardzo silny sygnał to mieszkanie obok lub pod, jak
  • Odpowiedz