Wpis z mikrobloga

W maju będę odbierał prawo jazdy A2 (czasu dużo, ale już przeglądam ogłoszenia i motocykle). Interesuje mnie najbardziej enduro lub supermoto, które łapie się na A2 noi najfajniejszym wyborem jest Suzuki drz 400sm. Ale szukam czegoś jeszcze innego, myślałem nad jakimś KTM'em, tylko boje się że serwis będzie bardzo kosztowny. Polecacie jakieś fajne enduro supermoto które nie potrzebuje częstego serwisu?
#motoryzacja #motocykle
  • 29
@Stitch: Mechaniki ucze się sam, może mi wujek pomoże. Jak narazie mój piździk stoi rozebrany, bez silnika. Silnik cały naprawiłem, teraz tylko mi zawiecha z przodu została. Ogólnie jaki serwis i co ile, i jak +/- cena.
@Drail: co do serwisu huśki to ostatnio miałem ciekawą rozmowę z chłopakiem od dilera Husky (mają też serwis i handlują częściami), który przyznał że nowa strategia Hva ma ją postawić do klasy premium. Przez to już widzi, że w cennikach części do Hva są 25% droższe niż do KTM choć to czasem prawie to samo. Dodam, że sam obecnie szukam na 2gie moto jakiegoś supermoto i Hva też biorę pod uwagę.