Wpis z mikrobloga

Mireczki kojarzące Masyw Śnieżnika. Planuję wybrać się na Śnieżnik inną drogą niż zwykle (nie od Międzylesia i Stronia Śląskiego). Na razie ułożyłem coś takiego: http://mapa-turystyczna.pl/route/z7mb

I teraz pytanie - czy ktoś się orientuje którą drogę wybrać, żeby mieć lepsze widoki? :) Iść przez Mały Śnieżnik, czy tak jak zaznaczyłem czerwonym po czeskiej stronie?

Wołam @tymmej bo był wczoraj, może coś kojarzy :)

#gory #turystyka
  • 12
  • Odpowiedz
@Iudex: ja bym szedł przez Mały Śnieżnik i Gaworek
Jak masz mapę, to możesz zobaczyć, że jest ścieżka z czerwonego szlaku na Mały Śnieżnik. Możesz więc pójść zielonym na Mały Śnieżnik i przejść ścieżką na czerwony. Tym sposobem przejdziesz cały grzbiet, ale nie będziesz powtarzał fragmentu z niebieskim szlakiem.
Zastanowiłbym się, czy nie za długa trasa biorąc pod uwagę czas przejścia, dojazdu i zmroku. Może odpuścić sobie fragment na północ od
  • Odpowiedz
Zastanowiłbym się, czy nie za długa trasa biorąc pod uwagę czas przejścia, dojazdu i zmroku. Może odpuścić sobie fragment na północ od Małego Śnieżnika? Jak zwykle tamtędy chodzisz, to pewnie niewielka strata.


@tymmej: Co masz na myśli mówiąc o fragmencie na północ od Małego Śnieżnika? Śnieżnik i schronisko? :D Jeśli tak to nie ma mowy. Patrzę teraz na mapę jeszcze i porównuję czasówki. Pomysł z zejściem do czerwonego jest ciekawy.
  • Odpowiedz