Wpis z mikrobloga

Mój Razer Deathadder 3500dpi tak ogólnie mówiąc padł. Chciałbym sobie kupić to samo ale widzę jakieś wersje 2013 które kosztują 250zł ;o

Aż nagle w oczy rzuca mi się coś co nazywa się "Razer DeathAdder Nova Blue" i kosztuje 90zł. Wie ktoś może co to za wersja, że kosztuje w porównaniu do innych tak mało i czy watro ją kupić?

#komputery #myszka #razer
  • 8
@Oxsis: To jest tak żałosne. Razer jedzie na tym swoim jednym #!$%@? kształcie od wieków. Od pierwszej wersji nie zmieniło się nic, jedynie interpolowane są rozdzielczości, a i tak 90% użytkowników nie wejdzie powyżej 2000 dpi. Jeden kształt. To gówno + Naga, która też ma już chyba 10 nic nie wnoszących kontynuacji. Perfidne naciąganie na kasę i śmianie się klientowi w twarz. Nienawidzę firm, które w przeszłości zrobiły coś naprawdę dobrego,
@-PPP-: Na #!$%@? zmieniać coś co jest dobre? Deathadder ma najlepszy kształt jaki można sobie wymarzyć, zmienianie go byłoby przestępstwem. A walka na ilość DPI to po prostu specyfikacja rynku aktualna i tyle, idioci myślą że więcej DPI to lepsza mysz i za tym lecą. Więc Razer musi się dostosować do klientów.

@Oxsis: Wydaje mi się że to po prostu ta stara, nieprodukowana już wersja która zalegała od cholera wie
@czef: Zgadzam się, że nie powinno się zmieniać niczego co jest dobre, ale to co robi Razer to po prostu sztuczne zawyżanie ceny poprzez wydawanie raz na jakiś czas "nowej" "odświeżonej" wersji TEGO SAMEGO. Wiadomo, że nowy produkt nie będzie kosztował w dniu premiery 100zł.