Wpis z mikrobloga

To uczucie, gdy do senatu przyszedł Cezar i został zasztyletowany xD Cezar tak bardzo #!$%@?, a republika też tak bardzo #!$%@? xD Żałuję trochę, bo spoko ziomeczek był z Juliusza, a senatorowie go tak przypadkiem, bo był mieli akurat noże xD Śmiecham, bo Kleopatra płacze, a ja jadę koniem za ścianą i przeglądam targ niewolników, a legioniści ją pocieszają, a ja se siedzę za ścianą i #!$%@? jestem trybunem poza kontrolą, Pompejuszem zawadiakom, maskotką legionu i strażnikiem ogniska Westy. Siedzę za ścianą i #!$%@? jestem w innym świecie, problemy z senatem i Cezarem są tam, a ja tu jestem i mam też sandały i skarpety galijskie zajebiście grube i nie mam togi i samą tunikę i się śmieje, w szafce mam wino i oliwki xD


#pasta #miud #historia #ciekawostki
  • 24
@Asdasiq: Bardzo słaby. Jest taki koleś co robi na mirko wpisy o nowinkach - zawsze parę fajnych linków. Zawsze kilkaset plusów. I dalej słaby ranking.
Strzelam, że jest jakaś waga i bardzo słabo cenione jest mikro.
@Greed: Ale gdzie ja napisałem, że w ogóle nic nie robiłem na głównej? I sądzisz, że te 2 znaleziska bez wykopów i kilka komentarzy zrobiły mi ranking? Przypominasz mi trochę Szmulewicza.
@Greed: No bo nie wystarczą 3 plusy żeby w ogóle zrobić ranking.
btw.

@Asdasiq: Haha plusy z mirko się nie liczą.

@Asdasiq: Tak samo można powiedzieć, że w wojnie światowej liczy się armia Litwy ale jak sobie chcesz. Na twoje potrzeby plusy z mikro się liczą.


I kto tu kręci? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mój gówno-ranking zrobiły wyłącznie plusy z mirko bo na głównej skomentuję