Wpis z mikrobloga

@Lutionare1: Jeśli zielonko uwarzasz że zaproszenie na śpiewanie pieśni patriotycznych, wspólna modlitwa i spotkanie z kombatantami to demolowanie ulic. To bardzo współczuję wypaczonego lewackiego myślenia
  • Odpowiedz
@Lutionare1: ksiądz zaprasza na 8 listopada na wspólną modlitwę i spotkanie z kombatantami, rozumiem że według Ciebie to złe i namawia do agresji. A co do marszu na zeszlorocznym byłem z rodzina i nie mam złych przeżyć, widocznie w złym towarzystwie się obracasz. A co do marszu który zapowiadają na koniec filmu na pewno będę na nim ale ciężko mi go ocenić ponieważ jeszcze się nie odbył, ale widzę że Ty
  • Odpowiedz
@muak47: wiem jak będzie wyglądał, w tamtym roku były przyśpiewki typu 'na drzewach zamiast liści'/'raz sierpem raz młotem' i standardowo 'Bóg, Honor, Ojczyzna', w tym roku wszelkie ataki będą skierowane w stronę uchodźców, tylko proszę nie mówcie że stajecie w obronie chrześcijańskich wartości, bo to aż komiczne.
  • Odpowiedz
@muak47: Oni się nie obracają w złym towarzystwie, tylko oglądają TV i jakie rozróby tam robią i tak naprawdę boją się wyjść z piwnicy. Jaka ta Polska zła i trzeba mknąć w kierunku łunii łejropejskiej. Peas and love, dawajmy każdemu i każdej bo jesteśmy tacy nowocześni i "SO TOLERANT"
  • Odpowiedz
Widze że księdzu skromne zycie nie w smak. Kurtka Ralpha Laurena odziana, Księżulek w byle czym dla plebsu by nie chodził. Jezus też by chodził w ciuszkach za 600zł? Czy w dupach się katolickiemu klerowi przewraca jak zawsze. Jezus Chrystus patriotą też by był i by dzielił ludzi swoich i obcych? Jak zawsze wycieranie faszystowskich mord Jezusem Chrystusem.
  • Odpowiedz
@Lutionare1:
1) wymyśl nieistniejącego przeciwnika
2) dodaj mu najgorsze możliwe cechy
3) wylewaj żale i miej ból dupy, że zło na świecie jest przez twojego wyimaginowanego przeciwnika
4) czuj się trochę lepiej bo trochę rozładowałeś frustrację w którą sam się wpędziłeś
  • Odpowiedz
@obcy19: bo Popiełuszko #!$%@?ł brukiem w milicję, skłaty i wyrywał drzewka z ziemi.
zachowaj chociaż odrobinę godności osobistej i nie porównuj krypto-anarchistów spod znaku śmierdź wrogą ojszyzny tylko bug może nas sondzić do Popiełuszki. następnym razem taguj rakcontent jak wpadniesz na coś równie głupiego
  • Odpowiedz