Wpis z mikrobloga

Jestem kolejnym pajacem atencjuszem, któremu zachciało się tworzyć gameplaye z gier, a w zasadzie z jednej gry - NBA 2k16. Rzucam się Wam na pożarcie - chciałbym się dowiedzieć, co w tym filmie nie jest ujchowe oraz dlaczego mam usunąć konto. Film skierowany oczywiście głównie do narkomanów trybu MyTeam z NBA 2k16. Główny cel - zależy mi, by filmy przekazywały jakąś merytoryczną wartość (bo mam sporą wiedzę i na temat gry jak i NBA i samej koszykówki) zamiast "gadania co się dzieje na ekranie", ale jednocześnie by nie trąciły sztywniactwem.

Na co dzień jestem gburem (ha ha) i mój #rozowypasek twierdzi, że niewyraźnie się wypowiadam (ma rację jak zawsze lol). Tworzenie takich klipów jest m.in. moim sposobem na poprawę dykcji i wysławiania się ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#nba2k16 #gry #nba2k #cwelzyoutuba #nba
ojmirkumirku - Jestem kolejnym pajacem atencjuszem, któremu zachciało się tworzyć gam...
  • 8
@SirBlake: faktycznie, tam w ogóle nie ma żadnego akcentu na "ę", człowiek uczy się na takich błędach dopiero jak sam je usłyszy :) tak, MyTeam to coś w stylu Ultimate Team z Fify, Maddena etc. 2k raczkuje w tym temacie i UT w NBA Live jest (chyba) lepszy i bardziej rozbudowany, ale i tak wszyscy grają w NBA 2k ze względu na 100000x lepszy gameplay
@ojmirkumirku: Ogólnie to jest bardzo spoko. Nie wiem jak z tym "merytorycznym" przekazem, bo to nie mój temat zupełnie, ale mówisz wyraźnie i słucha się dobrze. Ale warto zamówić nawet Zalmana ZM-MIC1 za około 20zł na początek. Koszt niewielki, a jakość powinna się poprawić, co oznacza więcej wyświetleń ( ͡° ͜ʖ ͡°)