Wpis z mikrobloga

#anglia dla Anglików i Polaków!
#bekazprawakow #rakcontent

– Mój dziadek walczył za ten kraj, a oni nie mają prawa tu być. My Polacy jesteśmy naprawdę bardzo uprzejmi, w przeciwieństwie do nich – przekonuje Brytyjczyka, wskazując na Azjatów.

– Wiem, że musicie ich tolerować, ale ja nie muszę. Bo mój dziadek umarł, by wygrać wojnę. Oni mnie mają prawa tu być. Czy ich dziadek walczył? Nie, oni są z pieprz** Bangladeszu – kontynuuje.

Pytany o to, dlaczego on przyjechał do Wielkiej Brytanii, odpowiada, że przecież jest “z Europy, z kontynentu”. – Jesteś z Azji? To wypier
*. Twój dziadek zbierał ryż – kwituje.

http://natemat.pl/160965,polski-emigrant-dal-popis-w-metrze-w-wlk-brytanii-jestes-z-bangladeszu-to-wypier-ja-mam-prawo-tu-byc

#neuropa #4konserwy #emigracja #patologiazewsi
G.....M - #Anglia dla Anglików i Polaków!
#bekazprawakow #rakcontent

– Mój dziadek w...

źródło: comment_qj8VuYzTZH3nZUJW7wXVfTfwaNw6t8Jp.jpg

Pobierz
  • 13
@GangrenaM: przykro mi, ale takimi tekstami nie zdziałasz nic. Prawactwo w Polsce rośnie w siłę i przez najbliższe 4 lata będzie kumulacja. Wyjedź z tego zaściankowego kraju bo szkoda twojego czasu. Nabijacie się z Korwina a to on wpaja młodym ludziom z gimnazjów w którą strone powinni skrecić. Jak dorastają to nawet jak odwrócą się od Korwina to nie skręcą w lewo, bo gardzą nieudacznikami.