Wpis z mikrobloga

@Bulva: Cracovia jest bez formy. W Sosnowcu było już słabo, a w Łęcznej to w ogóle najgorszy mecz od lat był. Może stąd taki kurs. A bilans Cracovii u siebie to 3-2-2, więc takiej rewelacji znów nie ma.
@starabieda: 3 wygrane z rzedu u siebie, w dwoch z nich strzelone 4 i 5 goli, a z Leczna na wyjezdzie to mysle ze wypadek przy pracy. W Sosnowcu to puchar byl, wiadomo jak polskie druzyny traktuja ten puchar... Uwazam, ze kurs jest jak najbardziej warty ryzyka, no ale wiadomo Ekstraklasa rzadzi sie swoimi prawami ( ͡º ͜ʖ͡º). Slask jak gra na wyjazdach nie trzeba chyba
@Bulva: na Pasy chodzę co mecz, z Lechem i Pogonią zagrali dwa koncerty, ale obawiam się, ze teraz jest lekka zadyszka. W Sosnowcu mimo wszystko zagrała najsilniejsza 11, co do Łęcznej - mam nadzieję, że jest jak piszesz, poza tym Kapustka czy Cetnarski chyba nie zagrają dwóch tak słabych meczów z rzędu. Mimo wszystko stawiałbym 1, ale nie bez oporów ;)
@Bulva: @starabieda: Łęczna i Sosnowiec to wbrew pozorom trudne tereny, sam w Łęcznej stawiałem przeciwko Pasom. Dzisiaj pewny wygranej na 100% nie jestem ale rzeczywiscie po takim kursie myśle, że warto spróbować, o ile krakowski smog nie wpłynie jakoś negatywnie na kondycje i wytrzymałość piłkarzy ;)
@pasiasty1906: ciekawe jak wpłynie na frekwencję... Sosnowiec, ok trudny - ale jeśli mamy ambicje na coś więcej, to nie można się tak tłumaczyć. To w końcu I liga jedynie, prawda? :) Łęczna wychodzi na to, że jest najbardziej niedocenianym zespołem w lidze, w tym wypadku Szatałow potwierdza klasę.
A dzisiaj muszą być trzy punkty i kończymy rundę jesienną na pudle :)