Wpis z mikrobloga

Bez jaj. Mgła, ledwo co widać, a kobieta bez świateł na obwodnicy #wroclaw. Mruganie długimi nie pomogło, zrównałem się i pokazałem, że nie ma świateł. Na co kobieta tłucze się otwartą dłonią w czoło i mówi, że ma. Owszem, miała. Ledy z przodu. Boże, geniusze za kółkiem. Oby nic się nie stało. #gorzkiezale a może #heheszki?
Pobierz
źródło: comment_KLqurWqP1c2TnqKQLSAf5Mh0wvnQEkOM.jpg
  • 64
O cumplu, ja w swoim punciaku zainstalowałem ledy. Od razu #!$%@? widać, że auto jakby mniej pali.

- jak mniej? Ile mniej? 0,5l?
- przed założeniem tankowałem pół baku za 100 zł, teraz płącę 98 zł
- ale benzyna tanieje
- #!$%@? z tego? Mówię ci, to było najlepiej zainwestowane 50 zł w moim życiu. I nawet kupiłem po promocji, na bazarze w niedziele, koło komisu w Nowym Targu

- Jade se
@dzejzon: Fabrycznie montowane LEDy moga swiecic naprawde dobrze, i zazwyczaj swieca tez swiatla z tylu, co wiecej warto jest sprawdzic czy samochod ma auto przelaczanie miedz ledami a normalynm oswietleniem, wtedy ledy nie pala sie jak jest taka mgla, a normalne swiatla, a tak w ogole co ludzie we lbie maja ze montuje takie gowno jak ponizej w samochodach....
Pobierz
źródło: comment_TQP763l19qp2YWvGD1tM6vyp8V45Lqn5.jpg
Fabrycznie montowane LEDy moga swiecic naprawde dobrze, i zazwyczaj swieca tez swiatla z tylu


@Winters_III: Bzdura, swiatla do jazdy dziennej nie moga sie swiecic z tylnymi. Jka masz tylne wlaczane to musisz tez miec normalne swiatla ON.

@dzejzon: Pewnie ma jak w wiekszosci samochodow na automat wlaczone, wtedy niestety przy takiej mgle czesto swiatla sie nie wlaczaja.

@mroz3: A dlaczego nie? Od kilku lat kazdy wyprodukowany samochod ma ten