Wpis z mikrobloga

@kurdenanic: a w moim przypadku przejście przez gimnazjum wyszło mi bardzo na plus.

W szkole podstawowej dzieciaki dobierane są bez żadnej selekcji. Dzieciaki patologiczne chodzą z innymi 'normalnymi' dziećmi. Nie dość że zaniżają im poziom nauczania, to jeszcze moralnie źle na nich wpływają. Jak teraz patrzę na skład mojej klasy z podstawówki to gdzieś co trzeci skończył jako chuligan czy inny patolog ( :) ). Jak bym zadawał się z
  • Odpowiedz
@Cooldawg: Nie wierzę że ktoś może być nauczycielem i z takiej rodziny pochodzić zwalajac winę na stworzenie gimnazjum. Sugerujesz że nagle całki powrócą (inna sprawa że nie wiem po cholere) magicznie, bo gimnazjum zniknie? Jako osoba z rodziny gdzie poza 1 ciotka wszystkie kobiety były nauczycielkami obserwowałem często dyskusje i jasny wniosek z nich wychodził że jest to proces występujący od końca komuny, więc pojawienie się gimnazjów było czymś zupełnie
  • Odpowiedz
@busz_menka: słowo gimbaza nie wzięło się od gimnazjum lecz od autobusu szkolnego zwanego potocznie gimbusem. Po likwidacji gimnazjów nadal będzie można nazywać siódmoklasistów gimbusami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Cooldawg: W gimnazjum uczniowie dalej rozwiązują zadania z równań i nierówności kwadratowych, równań i nierówności wymiernych, funkcji trygonometrycznych, potęg i pierwiastków. Co do logarytmów nie jestem pewny, lecz wydaje mi się, że są wprowadzane w 1 klasie liceum.
  • Odpowiedz