Wpis z mikrobloga

@damian993: dziś ktoś w jakimś wątku podał link, ale nie mogę znaleźć (wiem, że sklep to banggood, może tam poszukaj). Na aliexpress tel masz za 150$+. Za zakup powyżej 150$ masz automatyczny rabat -15$. Do tego używasz kuponu -10$, chyba, że go nie zdobyłeś, wtedy mam nadzieję -7$ i cieszysz się tanim telefonem. W wiadomości do Goldwaya piszesz goldway telchina.pl czy coś takiego i prośbę o bonusik. Dostajesz case-a i
  • Odpowiedz
  • 0
@Thexil: Ten telefon to był tylko przykład. Chodzi o to, że za późno się obudziłem i nie mam kuponów. Dlatego pytałem czy obowiązuje ta czerwona cena a kupony są tylko po to, żeby jeszcze dodatkowo zejść z ceny.
  • Odpowiedz
@TrojanPL: jeśli nie masz kuponów to radzę się wstrzymać z zakupem :( Cena jest wysoka i szybko nie spadnie. Masz tam cenę na dzień dzisiejszy i cenę w dniu 11.11
  • Odpowiedz
  • 0
@Thexil: Jaką aukcję masz na myśli, w której cena jest wysoka? Jest sporo ofert, w których cena 11.11 jest naprawdę niska. Sporo niższa niż dzisiaj na Ali lub innych portalach.
  • Odpowiedz
  • 0
@Thexil: W dużej ilości przypadków masz rację, ale są oferty, które są naprawdę promocyjne. I cenę porównuje do np. Gearbest czy Banggood.
  • Odpowiedz