Wpis z mikrobloga

Zbliżają się wyprzedaże, więc może czas na nowy telefon? Co trzeba:
-raczej chinola
-ponad 5 cali
-2 giba ramu
-aparat raczej dobry, robię sporo zdjęć. Niekoniecznie petarda ale żeby był ok.
-LTE niepotrzeba
-nie chciałbym się babrać w ręczne stawianie nowego systemu czy coś
-Android 5, fajnie jakby była szansa na update od producenta w przyszłości.
-ok. 150 USD
Kogo widzę w grze:
Redmi Note 2 - co to je FDD/TDD? Bangla to w Polszy? tem MIUI to syf jakiś?
Lenovo K3 Note - design najbardziej mi pasuje z całej ferajny
Meizu M2 Note
Doogee Y100 - czemu taki tani?
Elefone M1
coś innego? wariuję powoli
#android #telefony #smartfon #cokupic #chinskiecuda #aliexpress #gearbest
plastic11 - Zbliżają się wyprzedaże, więc może czas na nowy telefon? Co trzeba:
-rac...

źródło: comment_e3W6itXjofeJJ1K4yXTgPsgBhzMlrxfA.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@plastic11: A może LG G3 - bardzo udany telefon, świetny ekran 5,5" a mimo to telefon poręczny (cieniutkie ramki), do tego zajebisty aparat ze stabilizacją obazu. Na aledrogo już za 900 cebulianów można wyrwać :)
(no ale próg cenowy trochę przekroczony)
  • Odpowiedz
@BulaLokiecKolowrotek: jestem po roku korzystania z redmi note 4g - telefon bardzo lubię, jednak miui dużo gorzej się sprawował niż cm12, którego zainstalowałem przed tygodniem - telefon odzyskał swoją młodość
  • Odpowiedz
@plastic11: Ja kupiłem wczoraj #meizu Meizu M2 Mini, póki jeszcze był na #jd za 99,99$ (kupon JD123) - en.jd.com/product/Original-Meizu-M2-Mini-Quad-Core-MTK6735-Android-5-1-Phone-5-0-Inch-FDD-LTE-4G-Dual-SIM-1280-720P-13-0MP-2GB-RAM-Mobile-Phone_769648.html
Spełnia wszystkie Twoje oczekiwania, oprócz wielkości ekranu, bo ma 5 cali.
  • Odpowiedz
@Vandzior: Kurde, wszystko popsułeś. Już prawie byłem zdecydowany na Redmi 2 ;). Finalnie roztrzygnie się pewie między Redmi 2 a Lenovo K3 (wygrywa designem ale widziałem jakąś recenzję, gdzie mówili, że ma jakieś syfiaste apki, co się same włączają i nie da się ich usunąć. Prawda to?)
  • Odpowiedz
@plastic11: sam nie mam więc nie znam dokładnej zasady działania ale czytałem ze za pomocą jakiejś aplikacji odblokowali możliwośći używania europejskich częstotliwości gsm. Nie wiadomo czy producent nie zablokuje ponieważ wersja td jest tańsza.
  • Odpowiedz
@ihaman:

http://telchina.pl/brak-roznic-pomiedzy-wersja-td-chiny-a-fdd-redmi-note-2-t22457.html

Q: Dlaczego inni polecają kupić wersję FDD, albo odradzają wersję TD?

A: Ktoś rzucił hasłem, że Xiaomi nie sądziło, że ktoś sprowadzi wersję na rynek chiński i przetestuje w europejskich warunkach, a że okazało się inaczej i działają u nas wszystkie BAND'y, to złe Xiaomi ma zablokować możliwość używania telefonów TD w naszym kraju. To nie prawda, nikt nigdzie oficjalnie nie powiedział, że uniemożliwi korzystanie z wersje TD
  • Odpowiedz