Wpis z mikrobloga

A, że policja, ze wstępnych ustaleń potwierdza to akurat tez jest stały tekst z wyborczej.

@Baron_Al_von_PuciPusia: tylko zacytuję słowa @pwone :)

@flager: masz chociażby ataki cyganów na Polaków ;p
mnie nie dziwi opisywanie ataków białych na innych - tylko wieczne robienie z tego katastrofy i wielkiego skandalu. Przez rozdmuchiwanie problemów przez GW nagle się okazuje, że WSZYSCY Syryjczycy się boją żyć w Poznaniu itd co na 99% tez jest wyolbrzymione
@laionik: To dziennikarz mówi czy rzecznik?

(...) Przebieg zdarzenia potwierdza Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji. - Rzeczywiście, ze wstępnych ustaleń wynika, że jedynym powodem napaści była nienawiść do człowieka o innym wyglądzie - przyznaje Borowiak. Policjantom z oddziału prewencji, którzy byli niedaleko na patrolu, udało się zatrzymać jednego ze sprawców. To 18-latek notowany wcześniej za kradzieże i narkotyki. - Szukamy pozostałych napastników. Ich znalezienie to kwestia czasu. Mamy zapis monitoringu -
masz chociażby ataki cyganów na Polaków ;p


@laionik: Na tle rasistowskim lub narodowym? Czy cyganie w swoich gazetach i przez swoich liderów nawołują do pozbycia się innych nacji (jak np. Winnicki i jego narodowe urojenia)?

mnie nie dziwi opisywanie ataków białych na innych - tylko wieczne robienie z tego katastrofy i wielkiego skandalu.

A wiesz z czego to wynika? Może prześledź sobie historię do czego takie "niewinne" z pozoru wybryki chuligańskie
@Baron_Al_von_PuciPusia: Jest może potwierdzenie słów rzecznika policji w innych mediach? Bo wiesz, GW wiele razy wsadzała ludziom w usta słowa, których nigdy nie były wypowiedziane...
Piszesz, że skrajna prawica próbuje wzbudzić ślepy strach w społeczeństwie przed imigrantami. Postępując logicznie - powinni straszyć przed wszystkimi obcymi. Tymczasem nie widziałem przejawów wrogości przeciwko imigrantom z Azji. Pytanie - dlaczego? Może dlatego, że ciężko pracują, płacą w Polsce podatki i tworzą tu miejsca pracy?
Rzeczywiście, ze wstępnych ustaleń wynika, że jedynym powodem napaści była nienawiść do człowieka o innym wyglądzie

W naszej opinii miało to charakter chuligański i rasistowski


@Baron_Al_von_PuciPusia: ja tu widzę wciąż sugestie a nie jednoznaczne określenie sprawy i jak widać 3 strony, 3 różne treści

@flager: a wg Ciebie na jakim tle atakują? No chyba nie dla zabawy? Winnickiego pozwolę sobie nie skomentować. Nie popieram typa
Ja widzę tylko dwojakie podejście
@Baron_Al_von_PuciPusia: Brawo, Polska się budzi, wiedziałem, że tak będzie, bo każdy brązowy to muzułmański terrorysta-gwałciel dzieci i kóz xD To dopiero początek, teraz narodowskie tępe młoty zaczną tłuc tych sprowadzanych przez korwinowską Miriam chrześcijan.
@babisuk: Więcej niż jedno zwierzę to?


Piękne, dziś poleci chyba kilka e-maili do pracodawców xD Wygrał PiS, więc mam nadzieję, że ludzie staną się bardziej wrażliwi na prześladowanych chrześcijan przez prorosyjskich narodowców.