Wpis z mikrobloga

@Baron_Al_von_PuciPusia:

Co dotyczy przemocy na tle religijnym lub rasowym ze strony imigrantów. 'Zwyczajny' bandytyzm nie ma związku z przestępstwami na tle rasowym/religijnym.


Ale prawica ostrzega też przed bandytyzmem, a nie tylko przed fanatyzmem religijnym, więc nie wiem o co ci chodzi. Prawica raczej nie pochwala rasistowskich ataków i nie pochwala importu imigrantów, którzy okazują się bandytami. Więc wychodzi chyba na to, że prawica to w obu kwestiach ci dobrzy. Jakby prawica
@RuskiHolmes: Jednocześnie wzbudza w społeczeństwie strach i agresję w stosunku do obcych, co będzie się w przypadku Polski objawiało właśnie takimi atakami - na zasymilowane jednostki, które nie mają nic wspólnego z zagrożeniem.

@nie_daje_rady: Jak do pacynki się do ciebie pisze. Więc będę odpisywał póki nie zrozumiesz tekstu poniżej:

Co dotyczy przemocy na tle religijnym lub rasowym ze strony imigrantów. 'Zwyczajny' bandytyzm nie ma związku z przestępstwami na tle rasowym/religijnym.
@Baron_Al_von_PuciPusia: Bo jak rozumiem prawica nieprzerwanie ostrzega przed mieszkającymi w Polsce od lat spokojnymi obywatelami i nakazuje ich bić? Narzekasz na przypisywanie tobie tego i tamtego, a cały twój argument opiera się na przypisywaniu prawicy poglądów nie mających z nią niczego wspólnego. Odnieś się do wypowiedzi o duchownych, bo mam dość tego, że po prostu wchodzisz na wykop, przyczepiasz niewinnym ludziom mordę rasistów, ale równocześnie rozgrzeszasz otwarcie rasistowskich muzułmanów.
@Baron_Al_von_PuciPusia:

W Polsce to prawica prowadzi antymuzułmańską retorykę. To ona jest i będzie odpowiedzialna za agresję pod adresem Muzułmanów. I nikt inny.


Prawica nie nawołuje do przemocy i tyle w temacie. Przestań szkalować niewinnych ludzi. Krytykuje Islam, bo Islam to w większości przypadków syf. Prawica nie prowokuje nienawiści wobec muzułmanów w przeciwieństwie do samych muzułmanów robiących to co robią na całym świecie. Za obicie tego człowieka jest odpowiedzialne agresja skinów, oraz
Prawica nie prowokuje nienawiści wobec muzułmanów w przeciwieństwie do samych muzułmanów robiących to co robią na całym świecie.


@RuskiHolmes: Mhm, Muzułmanie (ale też Chrześcijanie - patrz część Syryjczyków) uciekający ze swoich domów z powodu wojny, prześladowań i przemocy ze strony radykałów prowokują do tego żeby ich atakować?

Ofiary prowokują do ataków dlatego, że są ofiarami?
@Baron_Al_von_PuciPusia: Przeczytaj mojego posta to się dowiesz. Muzułmanie wywołują nienawiść do Islamu, przez co mniej radykalne jednostki zbierają baty. Tak samo jak kiedy kibole Lecha pobiją kibiców Cracovii, a kibole Cracovii, oddają niewinnym ludziom z szalikami Lecha. Winni są w tym przypadku kibole Lecha (muzułmańskie elity) oraz kibole Cracovii (rasiści), a nie policja twierdząca, że kibole stanowią duży problem (polska Prawica).
@Baron_Al_von_PuciPusia: nie prawica jest przeciwko ochodzcom, tylko kazdy myslacy czlowiek, nawet lewicowiec. Oczywiscie nielegalnym imigrantom, nie znam nikogo kto jest przeciwko imigrantom z chin, czy ogolnie azji, czy dowolnego imigranta ktory chce zyc w naszym kraju i w nim pracowac. Taki imigrant to wartosciowy czlowiek.
@flager: prawdziwi wierzacy nie kradna... To ze prawdziwych wierzacych jest z 5% tak samo jak prawdziwych prawicowcow jeat moze 5%. Jak mozna byc np. Prawicowcem kiedy robisz wszystko przeciwnie do tej ideologii... To czyny pokazuja kim jestes a nie slowa czy twoje widzimisie.
@Loloman: I po to jest sakrament spowiedzi, by ze swoich grzechów. w tym kradzieży. się wyspowiadać? W momencie popełnienia dowolnego grzechu przestajesz być katolikiem?

Masz trochę wąskie horyzonty, że od razy klasyfikujesz ludzi na te dwie grupy i na podstawie jednego czyny przypisujesz plakietkę. Jak mnie zakwalifikujesz jeżeli część moich poglądów jest zgodna z prawicą, a część z lewicowymi postulatami?

Prawicowcem kiedy robisz wszystko przeciwnie do tej ideologii

Tylko kto ma
@flager: wybacz ale ataki na tle rasowym to nie jest dowód, że to prawica. Murzyn atakujący białych też jest prawicowcem? Po drugie jak będę krzyczeć "Vivat Kwaśniewski, walić homofobów" i jebne kogoś - będzie to określane przez takich jak @Baron_Al_von_PuciPusia jako zwycięstwo lewicy? No raczej nie...

@Baron_Al_von_PuciPusia gdzie pod teze? GW jest znane z pisania tak by wyszło iż Polacy są nietolerancyjni, uchodźcy są cud, miód, kochani itd zresztą to już
@flager: czyli mam rozumieć, że np czarni atakujący białych to są rasiści czy jednak nie? W dzisiejszych czasach w mediach to nigdy nie jest atak na tle rasowym.
Żeby nie było nie bronie tych typów czy jestem za przemocą (zwłaszcza, że syryjczycy, którzy są w Polsce od dłuższego czasu wybrali sami ten kraj a nie zostali zesłani przez Merkelową) ale przypisanie na pałe łatki prawicowca do takiego typa jest śmieszne
@laionik: A masz w Polsce takie przypadki? Jednak u nas to nadal czarni, Azjaci są mniejszością i jak na razie nie wykazują za bardzo postaw rasistowskich, więc polskie media nie mają za bardzo czego opisywać w tej kwestii.

Zawsze mnie dziwi to zdziwienie, dlaczego w Polsce opisuje się tylko rasistowskie ataki białych w kierunku innych ras.
Pewnie dla tego, że tylko takie u nas występują, lub stanowią przytłaczającą większość i po