Wpis z mikrobloga

Niedawno dałem wam do sprawdzenia moją stronę naildt.com. Ale okazało się że przez moją głupotę większość z was weszła na jej starą wersję przed pół roku. Nieliczne osoby, które weszły później dały m parę dobrych rad, zmieniłem więc trochę rzeczy i puszczam znowu tym razem z dobrym adresem. Za każdą opinię lub zgłoszony błąd macie u mnie po 3 plusy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W komentarzach mała ankieta dotycząca nazwy. Naildt czy Motivai?
Aha i wiem że nie działa rwd. Chcę na razie dopracować desktop.

#webdev #motywacja #naildt #motivai
  • 17
@Huzio: ok po pierwsze gotowe zadania w ładnym opakowaniu, po drugie nastawienie na współpracę między użytkownikami wykonującymi to samo zadanie, po trzecie motywatory. Mówiąc szczerze to ja żadnej kokurencji nie znam, wyslałbyś mi jakieś linki?
@metan: Jeśli potrzebuję motywacji to zazwyczaj patrzę na coś w konkretnej tematyce, np ostatnio chciałem poćwiczyć w domu więc sprawdziłem madbarz na androidzie. I powiem ci że nawet nie chodzi o samą stronę czy bazę użytkowników, tylko to że jak potrzebuję pomocy w konkretnej sprawie to szukam pomocy na tematycznej stronie. Jak to niektórzy mawiają "co jest do wszystkiego jest do niczego".
@Huzio: to prawda, ale czasem po prostu masz ochotę coś zrobić tylko nie wiesz co wtedy możesz przeklikać po zadaniach i wybrać coś dla ciebie o czym wczesniej nie pomyslałeś
@metan: Na szybko,

brak hoverów. RWD rozwala się strasznie, /team - serio?, kategorie podzieliłbym inaczej. Bardziej na dziedziny życia niż kto dodał bo co to kogo interesuje
@le1t00: W założeniu to miało być zabezpieczenie przed spamem oraz niestosownymi obrazkami dodawanymi przez użytkowników. Szukanie po kategorii rzeczywiście by się przydało. Dzięki!
@metan: mnie odstrasza ta kremowa kolorystyka(jakoś źle mi się kojarzy) i ogólnie wygląd strony, powinien być "bardziej nowoczesny" sam układ treści jest w ok, podobierał bym też lepsze zdjęcia do tych wyzwań, brakuje mi w nich spójności, tak jak ktoś wcześniej wspomniał brakuje intra, o co w ogóle chodzi, powinno być to widoczne na samym początku, gdy ktoś po raz pierwszy odwiedza stronę
@flamner: Mówiąc szczerze to mnie również od pewnego czasu ta kolorystyka średnio pasuje, jednak nie chciało mi się jej zmieniać. Ale z tego co widzę dużą ilość osób to odstrasza, więc chyba będę musiał coś z tym w końcu zrobić.
@Centurio93: Normalne linki się nie zmieszczą:/ Ale dodam napis 'menu' pod burgerem.
Jeśli chodzi o korzyści:
1. Strona docelowo ma działać głównie na urządzeniach mobilnych. W każdej chwili możesz szybko zapisać swoje postępy.
2. Gotowe wyzwania. Szybko i łatwo możesz dodać własne.
3. Wyzwania na miesiąc - przez 30 dni wykonujesz codziennie jakąś czynność zaznaczając poszczególne dni jako zaliczone (zastanawiam się czy po prostu całkowicie nie skupić się tylko na takich