Wpis z mikrobloga

Zawsze ostrożnie podchodziłem do głosów o płatnych trollach w necie, oczywiście że tacy są, ale mi się wydawało to zjawiskiem dość marginalnym. Jednakże nie da się ukryć, że ta pisowsko-prawicowa tuba jaką był ostatnio Wykop sporo przycichła. Przed wyborami nie dało się tu nic powiedzieć dobrego o PO, PIS był strasznie gloryfikowany, ludzie posuwali się nawet do usprawiedliwiania Macierewicza(!). A teraz? O wiele mniej szaleju w komentarzach, jakoś tak spokojniej się zrobilo i wyraźnie zmienił się ich ton oraz to, jak rozkładają się plusy. Przypadek? Czyżby trolle zrobiły już swoje ?

Czy tylko ja odnoszę takie wrażenie?

#polityka #4konserwy #neuropa
  • 10
@Krzemien: bo jest niebezpiecznym szaleńcem. Skompromitował polskie służby, naraził ich agentów i współpracowników, ujawnił tajne operacje jak chociażby tą w której miano schwytać człowieka nr 2 w al kaidzie. inb4 bo to rosyjska pseudosłużba. Trzeba było zlikwidować WSI ale na pewno nie w ten sposób. Nasze służby zostały ośmieszone i mało kto będzie chciał z nami współpracować

O jego urojeniach w sprawie Smoleńska nie będę wspominał
@Ten_tego: Spokojnie, za cztery lata PiS znajdzie się tam gdzie powinien być już od bardzo dawna- na śmietniku historii. Katastrofa Smoleńska to jedynie opóźniła te nieuchronne zdarzenie. A jeśli chodzi o trolli to masz rację, wystarczy spojrzeć jak wyglądała główna przed wyborami- cała #!$%@? znaleziskami z mediów niezależnych od myślenia.