Wpis z mikrobloga

Dobra co się teraz #!$%@?ło to ja nawet nie...

W technikum miałem typa co interesował się gówno anime i takie tam, taki typowy gówno zjeb. Koleś był tak ciemny, że nawet nie wiedział kiedy wybuchła I i II wojna światowa. Nie wiedział podstawowych rzeczy takich jak odzyskanie niepodległość itd. No ale dobra, mówię sobie może się historią koleś nie interesuję (no ale #!$%@? to jednak jest podstawa i wypada wiedzieć takie rzeczy). Koleś poszedł na studia, coś związanego z bezpieczeństwem narodowym. I dziś normalnie mam raka, odpalam facebooka, przeglądam co tam nowego i nagle rak mnie chwycił. Ten koleś, który wcześniej miał anime poustawiane jako swoje zdjęcie i tło, dziś dodał GODŁO POLSKIE i flagę jako swoje główne profilowe. NO #!$%@? NIE MOGĘ. Gdybym teraz zadzwonił do niego na telefon i zapytał się o datę, jakieś ważne wydarzenie ten idiota i tak by tego nie wiedział. Ciekawe jak by poszedł na prawo to co by sobie ustawił, pewnie kodeks karny #pdk Szczerze miałbym to w dupie, ale jak przypominam sobie to co on odwalał na historii to mnie ściska. I najchętniej usunąłbym mu konto na FB( ͡° ͜ʖ ͡°)

#studia #prawiejakstudentprawa #rakcontent
  • 10
@LajtOdZeraDoMilionera: witam serdecznie. a czy rozpatrzyłeś taką możliwość, że studiując taki a nie inny kierunek, zaczął nadrabiać swoje braki i jakieś tam ułomności (śmiertelny w serce tym wszystkim mangogamoniom, gardze anime tfu tfu tfu) może się po prostu zmienił. zaczął szanować i doceniać historie polski. może wrócił mu rozum i godność człowieka. nie chce tutaj występować jako adwokat. no ale wiesz kumplu. coś tam się mogło zmienić. lepiej przemyśleć sprawę na
@LajtOdZeraDoMilionera: Zdradzę Ci tajemnicę. 80% ludzi, których znasz, nie pamięta więcej niż 3 dat na krzyż, z czego jedna to z pewnością data bitwy pod grunwaldem. Twoje oburzenie jest śmieszne. Znam na pęczki ludzi, którzy hołdują datom, pieśniom, bohaterom, symbolom, a w życiu codziennym połowę Polaków wyrżnęliby za nie bycie "prawdziwymi" Polakami. Niektórzy mogą szanować swoje otoczenie i doceniać zażyłość ze społeczeństwem, mając zupełnie #!$%@? na historię Polski, na którą nie
@czujedobrzeczlowiek @Tarec

Chodzi dopiero miesiąc na studia, więc nie wiem jak ktoś w tak krótkim czasie może się zmienić. Nie chodzi też o te daty, bo nie każdy musi mieć do tego pamięć, ale wypada chociaż kojarzyć fakty jak się jest o coś pytanym. Skoro od podstawówki się tego nie nauczył, gdzie od małego jest nam wpajana historia polski to raczej po tych kilku tygodniach raczej nie zmieni aż tak bardzo swojego