Wpis z mikrobloga

Jak to jest z ładowaniem baterii? Mogę kiedy chcę doładować i nic nie stracę na żywotności/pojemności?

#windowsphone #lumia
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@2822: Doładowywac możesz kiedy chcesz, nie ma to większego znaczenia - jako cykl liczy się wzrost poziomu naladowania o 100% (może to być jedno ładowanie od zera do pełna, może być 5 po 20%). Warto też od czasu do czasu rozładować całkiem baterię i naładować do pełna, żeby pobudzić całe ogniwo, ale pamiętaj, żeby podpiąć telefon do ładowania od razu jak się rozładuje (nie po kilku dniach) - baterie li-poly
  • Odpowiedz
@SwiatBaterii: Skąd mam wiedzieć, że mówicie prawdę? Żyjecie ze sprzedaży baterii, świadomie mi źle radzicie, bym kupił szybciej wasz produkt.

"Mężczyzna żyjący z zabijania potworów, winien uważać, by ich nie zabrakło".
  • Odpowiedz
@2822: Oh no! Masz nas! A tak serio to dla potwierdzenia możesz poczytać jakieś niezależne źródła, np. TO. PS wycofujemy baterie do telefonów z oferty, mamy ostatni model do Lumii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@2822: im częściej ładuje aż tym lepiej ale nie do pełna. 30-80 % żeby utrzymywać. Ogolnie ładuj jak się podoba xd tylko nie rozladuj jej kompletnie bo to bardzo szkodzi
  • Odpowiedz
@2822: Taki śmieszek! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MRacheron: Co złego w ładowaniu do pełna? Jakiś czas temu powstała pewna teoria - laptopy Samsunga ładowały się domyślnie do 80%, aby przedłużyć żywotność baterii, ale w tym momencie sami się z tego wycofali bokiem.
  • Odpowiedz