Wpis z mikrobloga

#poznan
Ktoś może jest w stanie pomóc w organizacji tymczasowego meldunku? To warunek do złapania pewnej dotacji, ot biurokracja, a sam meldunek wygasa z końcem roku i tyle. Poszukuję opcji dla znajomego, który knuje otwarcie biura księgowego, nie zostałby dłużny choć na razie sam robi akrobacje finansowo-mieszkaniowe pod kątem własnego lokum. #halp
  • 8
@Taiffun: przecież udostępnienie komuś możliwości (nawet tymczasowego) meldunku to chory pomysł. Właściciele mieszkania które wynajmuje nadal użerają się z poprzednim lokatorem, który był tutaj zameldowany, a komorników kilkukrotnie musiałem #!$%@?ć za drzwi.
@scharlottka: jestem marny biurokracyjnie bo nie mam potrzeby się tym interesować, ale kumpel mówi, że potrzeba podpisu właściciela i aktu wlasności
@brmstufldigart: so what?
@MaciejPN: wywiedziałem się, że chodzi o zarejestrowanie się jako bezrobotny, a sama firma jest pod innym adresem, więc nie ma co jojczyć
Do tymczasowego meldunku wystarczy tylko umowa najmu mieszkania, nie musi być żadnej zgody. Oczywiście meldunek jest do czasu zakończenia umowy najmu.