Wpis z mikrobloga

#corsair k70 rgb


@Aura_: mam i polecam. Ale nie do dostania w Polsce niestety, musiałem z USA ściągać (w Europie mają wersje swoje regionalne, kurde, z umlautami czy innymi francuskimi akcentami)
@edgar_k: są ale wersje z brzydkim logo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
mi sie bardzo podoba corsair strafe rgb ale to bym musiała ze stanów ściągać, ale czekanie miesiąc i 30$ podatku jakoś mi sie nie podoba
@Aura_: używam na codzień roccata ryos mk pro cherry-mx black i jest zajebista. ponoć najlepsza jaka jest mechaniczna.
dobrze wykonana, bez awaryjna, dobry soft do zarządzania, etc...
korzystałem przez tydzień z apexa i switche QS-1 są całkiem fajne... jak bym wymieniał to na Apexa właśnie
@xann: roccat nie ma RGB :c wiem, że zapowiedzi ale na stronie info nie widzę. W steelseries nie jestem jakoś przekonana do tych przełączników i tych niziutkich kapeli, i do tego ta ogromna spacja...
@Aura_: Przepraszamy za opóźnienie w odpowiedzi. Aktualnie nie mamy w planach wprowadzenia klawiatur Firmy Corsair. Być może zmieni się to już w nadchodzącym roku. O nowych produktach zawsze informujemy na naszej stronie, dlatego zachęcamy do jej odwiedzania. Ceny produktów zmieniają się dynamicznie i zależą od wielu czynników. Jeżeli klawiatura będzie już przez Ciebie wybrana, to skontaktuj się z nami pod numerem 34 377 00 00 lub e-mail: x-kom.@x-kom.pl sprawdzimy wówczas co