Wpis z mikrobloga

Co będzie lepszym wyborem do półprofesjonalnego latania dronem. Chce z biegem czasu nagrywać różne eventy które będą miały miejsce w moim mieście + nagrywanie ślubów na razie tylko po wąskim gronie znajomych. Lepszym wyborem będzie Phantom 3 czy jakiś składak? Budżet 3,5k zł.
#drony
  • 18
@Boooster: Ja swój obecnie sprzedałem ponieważ chce się teraz przesiąść na coś lepszego dlatego celuje w phantoma. Syma była taką trochę lepszą zabawką bo latałem z Sony AS20. Bez gimaballa ale udało mi się zredukować jello effect. Ja latałem po Kalinówce ale nie wyżej niż blok 4 piętrowy bo wiem że do lotniska mam kilka km.
@Fin4l: Wiem ale w Lubline musiałbym jeździć na Sławinek aby polatać. Po prostu staram się dostosować loty dronem do rozkładu lotniska. Po prostu latałem wtedy kiedy nie było przylotów. Jest to spokojnie do zgrania.
@Fin4l: Powiedz mi czy zadowolony jesteś z tego PV+, jak wygląda to FPV na telefonie/tablecie. Jak z zasięgiem? Gdzie w ogóle dostałeś Visiona+ bo w Polsce ciężko go złapać.
@PiotrokeJ: Kupiłem uzywkę, na telefonie ok, mam jakies kreski ale to chyba zakłócenia do ominięcia. Zasięg niestety nieprzetestowany jeszcze ale po zainstalowaniu Boost WiFi jest FPV nawet na 1000m no i wszystkie dane wyświetla :)
@PiotrokeJ: 23oo z dodatkową baterią i innym podwoziem (ok 300zł warte) :) , tylko jako swieżak jak sprawdząłem przy kupnie wszystko było ok ... a Jak latam to mam poziome paski na telefonie nie wiem czy to wina gimbala czy może coś uszkodziłem jak wracałem w co wątpie.
@PiotrokeJ: Wiem, dlatego pojechałem po niego osobiście :D na następny dzień jak znalazłem :) mam nadzieje że zakócenia są do wyeliminowania :( nie znam nikogo kto ma doświadczenie w LBN i jest w stanie pomóc