Wpis z mikrobloga

@Klopsztanga: bo chyba nie orzesz tego pola co roku? Ja mam pole którego nie używam i korzysta z niego jakiś rolnik. Nic za to nie mam, ale wie że jak będę go potrzebował to mu zabiorę. Sprawę można załatiwć w inny sposób a nie jak Kargul z Pawlakiem
  • Odpowiedz
@tfuj_pszyjaciel: tylko synek ku#@%, nie znasz tematu i się odywasz. Facet wytoczył mu proces, chciał mu za frajer odebrać pole. Wolfik chciał to załatwić normalnie, tylko frajer co korzysta bezprawnie z pola od razu posądził go/poszeł do sądu. A jak podszedł do niego, to zwyzywał od najgorszych. Takich ludzi jak ty nie nawidzę, bo krytykują obrażąją a gówno wiedzą, bo potrafią czytac ;/
  • Odpowiedz
@tfuj_pszyjaciel: pfu chodziło mi o to że gówno wiesz a odzywasz się w temacie. Ten co buduje chce za frajer ukraść mu pole. Wolfik chciał pogadać z nim, lecz ten frajer zwyzywał go od najgorszych.

Wolfik 100% cumpel, ten co się buduje, to Janusz, #!$%@? i cham.
  • Odpowiedz
  • 156
@whitewolfik: zainwestuj w kamerkę online ustawioną na bramę z ogólnym dostępem z netu. Będziesz miał wykopową straż która powiadomi Cię o wszelkich ruchach nieprzyjaciela;-) taka akcja #pasnik 2.0 tylko zamiast sarenek bedziemy podglądać świniaka :-D
  • Odpowiedz