Wpis z mikrobloga

@Wirtuoz: na klawiaturze i myszcze oczywiście, do tego mod friendly hud i masz w menu kołowym super przyjemny dostęp do 12 eliksirów/olejów/petard, na padzie GL
  • Odpowiedz
@Wirtuoz: Przeszedlem na najtrudniejszym poziomie trudnosci na zestawie mysz/klawiatura. Teoretycznie gra jest robiona z mysla o padach, ale jak wczesniej na nich nie grales to ani latwiej ani przyjemniej nie bedzie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Wirtuoz: pad wygrywa jesli masz duzy ekran i wygodna kanape. Kwestia wprawy w pracy z nim i nie bedziesz chcial myszki i klawiatury do takich gier. Pad oczywiscie od xboxa. Jesli nie masz powyzszych to mysz i klawiatura.
  • Odpowiedz
  • 3
@Wirtuoz: najlepszy. Podpowiedzi wyswietla ci do pada od xboxa. Pad od xboxa rozpoznawany jest chyba w kazdej grze na pc, jest domyslny w windowsowych grach.
  • Odpowiedz
@Wirtuoz: Od xboxa najwygodniejszy, ale po 10 minutach i tak się zapomina na czym się gra.

Mam oryginalnego pada do x360 i do ps4 i różnicę czułem tylko z początku chyba, że trzeba użyć krzyżaka #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale nie jestem #!$%@? z wojenek konsolowych tylko zwykłym śmiertelnikiem, nawet nie zauważam różnicy między 60 fps, a 30 i dwoma różnymi rozdzielczościami
  • Odpowiedz
  • 0
@Wirtuoz: jaki adapter? Pad jest na usb i dziala od pierwszego wlozenia. To produkt microsoftu jak windows. Wygodny a i grafiki z opisami przyciskow sa w opcjach na pada od xboxa 360. Nie spotkalem gry pokazujacej innego pada :p
  • Odpowiedz