Wpis z mikrobloga

Masa i ćwiczenia rozumią się same przez się, więc ten temat pomińmy. Co do dziewczyny to ona chce zacząć ćwiczyć raczej rekreacyjnie i po prostu ze mną wspólnie niż dokładnie Muay Thai.

@madev: Palestra wydaje się niesamowicie interesująca, w dużej mierze dlatego iż blisko dla nas. Garuda tym samym tropem odpada, drugi koniec Warszawy. Możesz powiedzieć coś więcej? Jest tam siłownia?
@Braviken: Jak ja chodziłem(jakoś rok temu) to dużo ludzi było na treningach. Siłkę z tego co pamiętam to opisałbym jako jest bo jest. Do normalnych, systematycznych treningów średnio się nadaje. Jakieś maszyny, trochę sprzętu. Klimat taki bardziej hardkorowy: stary budynek, wchodzisz kilka pięter po małej, ciemnej, pomazanej klatce, jakieś biura firm co piętro i wreszcie dochodzisz do Palestry i czujesz ten zapach wylanego potu :D Co do treningów lekko nie jest
@madev: Na bank się przejdę, dzięki za sugestię. ;) Jakbyś miał jeszcze jakieś ogólne rady czy Muay Thai i dlaczego Muay Thai to z chęcią usłyszę, chociaż nasz wybór jest już raczej przesądzony.
@Braviken: Ja prawie od początku trenuję MT(wcześniej MMA i Jiu Jitsu, ale tylko dlatego, że nie miałem możliwości innych) A MT wybrałem dlatego, gdyż jest bardzo wszechstronne, ponieważ możesz uderzać wieloma częściami ciała plus możliwość walki w klinczu i obalenia(chociaż w niewielkim stopniu)