Wpis z mikrobloga

@Stitch: i masz racje. koleżanka dwa fora przeczytała, łańcuch nasmarowała, filtr wyczyściła no i hur dur mechanik motocyklowy specjalista xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Stitch:
1. hahha wszystko z Tobą dobrze? Grzecznie Ci odpowiadam, a Ty masz od razu problem. Wychodzą na wierzch kompleksy, co? Kobieta ma większe pojęcie w sprawie, w której Ty powinienes bardziej się znać? Ojejj.. i bronisz się obrażając mnie? Jesteśmy w gimnazjum? Umiejętność rozmowy z kobietami na poziomie przeciętnego mirka-przegrywa. Nawet z Ciebie smutłam.
2. Naucz się czytać. Co mnie interesuje, ze Twój brat miał? Jakie było pytanie we
  • Odpowiedz
@angela09: z tego co zrozumiałem intencje kolegi, to chyba stwierdził, że z F2 / F3 części jakieś pasują, tak wiem że to 600, czy faktycznie pasują nie wiem, bo nie zajmuję się 125 tylko normalnymi motocyklami, ze wskazaniem na sportowe używane w sporcie :)

ludzie chcieli Ci pomóc, to się rzucasz na nich, skoro nie takiej pomocy nie chcesz to o nią nie proś.
  • Odpowiedz
@amath: meh, czlowiek siedzi x lat w czesciach typowo do hondy, sam jezdzi torowym zabijaką, ale pff, przyjdzie jakas cizia co ma zerowe pojecie o wszystkim przeczyta 2, 3 rzeczy i swieci.. ja wysiadam ;; dobrze, ze moja rozowa jak sie na czyms nie zna to sie nie wypowiada ..
  • Odpowiedz
  • 0
@Stitch:

ps. widze, ze nawet oczywista oczywistosc trzeba wyraznie pisac oddzielnie, ze cbr 125 to 125, a f2/f3 to 600...

Dla mnie oczywista oczywistość, ale z interpretacji mogloby wynikac, ze dla Ciebie juz nie koniecznie. Uzywanie kropek i przecinkow to fajna umiejętność ,polecam. Pozwala uchronić się czasem od kompromitacji

Skad wiesz, ze mam zerowe pojecie? Moze jeszcze zanim skończyłam 10 lat mialam pierwszą motorynkę i wtedy zaczęłam bawić się w mechanikę motocyklową? Może od wielu lat jeżdżę w zawodach i nagrywam regularnie filmiki na yt? Hm? Głupio by
  • Odpowiedz