Wpis z mikrobloga

@Woyto: Własnie, nie wiem. Zrobiłem dwa zamówienia. W jednym zamówieniu zamówiłem dwa drony i mi zwrócili juz hajs na konto i przesłali bon. A drugie zamowienie zrobilem na jednego drona i zaplacilem paypalem i mi nie zwrocili kasy, zamowienie ciagle sie procesuje. Nie wiem czy przyślą. Miał ktoś podobą sytuację?
@Mbw3: Ale z ciebie biznesmen. "Zamówiłem towar, zapłaciłem za niego, ale nie przysyłają, więc odpuszczę im HYHY"
A tak na serio to napisz im czemu nie idzie. Możliwe, że nie mają na magazynie i musisz poczekać. Mi kazali czekać 16 dni bo im brakło i ładnie się zapytali czy poczekam.
Dear Customer,

Thanks for shopping with Banggood.

We are extremely sorry to tell you that due to syetem error, the price of the item Mode 2.4G 4CH 6 Axis RC Quadcopter RTF SKU232164 has set with a wrong price US $1.99 but the correct price is US $ 11.99.

We hope you can understand that if we send all of the oders, we will bear great losses. Besides, we have already issued
@Woyto: dostałem to samo co Mbw3 wkleił, kasę mi na kartę zwrócili od razu, ale w sumie wisiał mi ten dron a tak to sobie powerbanka kupiłem za 26 zł
@Mbw3:
Dear Customer,

Thanks for shopping with Banggood

We are sorry to inform you that due to internal system price setting error on the Mode 2.4G 4CH 6 Axis RC Quadcopter RTF SKU232164 was issued by mistake.

This price of item SKU232164 should be US $ 11.99 ,but because of the mistake , we have offered the price for customers is US $1.99.

We should be acting as a trustable company
no dobra, napisali mi, że mi wyślą jednego( ͡° ͜ʖ ͡°)

to teraz drugie pytanko, jest tam coś fajnego na tym banggood na co warto by było przeznaczyc 5 dolarów i nie dopłacać dużo?