Wpis z mikrobloga

@Szulers: Cena raczej średnia - na pewno będą lepsze okazje, ale pytanie czy w idealnym dla ciebie terminie.
Jak za 2300 zł masz pasujący termin, koniecznie chcesz jechać i jesteś w stanie tyle wydać to nie ma na co czekać - oszczędzisz lepiej planując wyprawę bo będziesz już miał bilety i więcej czasu.
Jak chcesz tanio ale bierzesz pod uwagę sytuacje, że się nie uda albo termin będzie trzeba przesunąć +/-
@Seeba: Chcę zobaczyć jak największa cześć Tajlandii. Typowo turystyczne jak i tereny dzikie. Termin mam tylko ten ewentualnie datę powrotu mogę przesunąć ale mogę manewrować tylko w terminie 3 tygodni od 30 stycznia.
No kumam,
Jak masz możliwość to moim zdaniem lepiej WAW-HTK i BKK-WAW - skoro i tak jeździsz po całej Tajlandii to nie ma sensu marnować całego dnia na transport autobusem czy pociągiem z powrotem na lotnisko.
Z cenami ja bym poczekał na jakieś promocje jednak - ale ja liczę każdy grosz :D (swoją drogą czekaniem i tak urwiesz pewnie jakieś 300zł z tej ceny, liczenie na więcej mając jednak sztywny termin i
@Szulers: Nie wiem czy już kupiłeś ale na Qatar Airways właśnie promocja i bilety za 2000zł - brałbym
edit: niestety w twoim terminie ta cena jest tylko 2-16 luty więc na 2 tyg. wyjazd