Wpis z mikrobloga

wykop.pl tradycyjnie wspiera okultyzm i czarnoksięstwo. Zamiast celebrować piękny dzień wszystkich świętych, wykop.pl postanowił uraczyć nas kulturowym nowotworem w postaci Halowin. Symbol demoniczny pojawił się na belce. Gratuluję wykopl.pl. 1 maja powinien walnąć na belkę sierp i młot. Ja to się spowiadam z tego, że mam tu konto. Ksiądz kręci nosem ale mówi, że Boże Miłosierdzie jest niepoznane i żebym walczył z nałogiem.
#wykop
  • 14
  • Odpowiedz
@marianbaczal: Marjanie nie ma się co dziwić- Wypok.PE EL to do cna zlewaczała strona, jak ostatnio skrytykowałem regularne homoseksualne orgie na polskiej fladze, którymi chwalił się największy zbrodniarz wojenny Cauka, to dostałem ostrzeżenie, i mój wpis usunięto.
  • Odpowiedz
@marianbaczal: bo wykop i jego szef mihau wykorzystują ten serwis do oddawania czci szatanowi. każdy nowy użytkownik to 1 dusza dla lucyfera. 100 dusz mihau wymienia na helikopter
  • Odpowiedz
@marianbaczal: nie kminie po co ten cały #boldupy
Przeciez halołin jest 31go a wszystkich świętych 1go.
Co to komu przeszkadza?
Hurr dziecko sąsiada przebrało się kościotrupa durr pewnie razem z całą rodziną wyznają szatana, jedzą dziewice i palą koty!!111oneonejedenaście
  • Odpowiedz