Wpis z mikrobloga

Dzisiaj kupiłem dom sąsiada który zmarł w 2010 roku. Dom do tego czasu był zamknięty, spodziewałem się, że wszystko będzie w nim tak jak w dniu w którym ten człowiek zmarł, jednak troche się zawiodłem ( ͡° ʖ̯ ͡°) (złodzieje wy #!$%@?). Jesteście ciekawi fotek z tego miejsca? #ciekawostki #opuszczone
  • 51
  • Odpowiedz
@chomikgumiok: budynek gospodarczy który jest w złym stanie wyburzyć, dom z chlewem wyremontowac na działalnosc gospodarczą, poza tym w planach jest drogo koło tej działki (działka jest długa) więc w przyszłości może jakiś podział i zysk ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
@Drahearys: Dom nie ma znaczenia, nie było dla nas istotne co tam jest, tym bardziej, że to stary typ budowy i nie ma tam nawet łazienki. Dla nas znaczenie miał tylko budynek gospodarczy i działka. Poza tym znaliśmy układ tego domu, odwiedzaliśmy czasem sąsiadów jak żyli
  • Odpowiedz
@Drahearys: Po dokładnie 5 latach od śmierci ostatniego właściciela ( ͡º ͜ʖ͡º) spodziewaliśmy sie, ze wszystko będzie rozkradzione, poza tym serio to nie miało dla nas znaczenia
@consummatumest: jutro porobie konkretne fotki wszystkich budynków i pomieszczeń cyfrówką, na wiosne myśle, że chawira będzie jak nówka ;)
#drzewkoremontuje
  • Odpowiedz