Wpis z mikrobloga

Minęło prawie 2 tygodnie od przygarnięcia kota Leona... Szczerze mówiąc poszło z górki. Kociak bardzo zaprzyjaźnił się z kotami. Wiadomo, nie jest to jeszcze "kocia miłość" (czyt. wzajemne spanie, mycie się itp.), ale bez problemu mogą obok siebie siedzieć, jeść itp. Jak to mały kociak, wszędzie widzi zabawy. Potrafi pogonić prawie dwuletnie koty tak, że łapią zadyszkę (swoja drogą, nie wiem skąd w nim tyle energii).

Kociak przytył, przy pierwszym ważeniu u weterynarza miał 1.1kg, teraz myślę ze spokojnie waży już ponad 1.5 kg, a to sporo jak na 2 tygodnie. Żeberek już tak nie czuć przy głaskaniu, podobnie z miednicą i kręgosłupem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Uczy zaleczone, teraz trzeba będzie jeszcze wybrać się na kontrolę do weterynarza, i powtórzyć odrobaczanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jest bardzo wdzięczny, gdy już się zmęczy (co jednak następuje stosunkowo rzadko), przychodzi do człowieka, domaga się czułości, mruczy tak że nie słychać telewizora ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dodatkowo upodobał sobie ostatnio lizanie mnie po brodzie gdy leży na mojej klatce piersiowej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Warto było poświęcić kilka godzin swojej pracy dla tej małej znajdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#koty #pokazkota nawet trochę  #polskiedomy no i #januszznalazlkota ( ͡° ͜ʖ ͡°)
JanuszProgramowania - Minęło prawie 2 tygodnie od przygarnięcia kota Leona... Szczerz...

źródło: comment_UePv4HaLwcwKpJJuVGw4b3vIJuvTw6Sf.jpg

Pobierz
  • 17
@JanuszProgramowania: No i brawo. Tylko pamiętaj że nawet nie zauważysz jak z 1,5 kg zrobi się 7 i dalej będzie spać ci klacie. Czasem też na oknie. Przemieszczenie się między tymi dwoma miejscami następuje powietrzem. Po paraboli. Lądowanie takiego kloca na klacie jest bardzo mocno odczuwalne :)
Śliczny kot z niego wyrasta. Też miałem kiedyś czarnego. Całkowicie czarnego. Imię mógł mieć tylko jedno Negatyw :)
@1Jurko: spokojnie, wiem czego się spodziewać, mam już dwa dorosłe kociaki w domu... ten kontrast, kiedy za jednym razem podnosisz czarną puchatą kulkę, a innym razem kilku kilowego kocura ( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiście, nie są przez to gorsze, ale na początku jak małego trzeba było często nosić, a potem wziąłem dużego na rece, to nie mogłem go utrzymać ( ͡° ͜ʖ ͡°)