Wpis z mikrobloga

Cześć, nie wiem gdzie się zapytać, w którym tagu, ale chciałbym sobie kupić pierwsze glany, znalazłem takie jakie by mi odpowiadały i mam co do nich kilka pytań.

1. Czy na pierwsze glany, ta firma jest okej?
2. Ile mają takie glany wysokości licząc od podeszwy do góry ? To ważne.
3. Czy można je nosić z jeansami, spodnie mam zwężone w nogawkach i właśnie czy wtedy nie wygląda się jak jakiś idiota, jeśli spodnie są zwężona ( w zasadzie czy można spodnie wsadzić do glanów)

Nie jest to reklama, takie mam upatrzone, nie mam długich włosów, ani nie jestem jakimś metalowcem, prędzej rocka słucham tylko chciałbym wiedzieć, bo bardzo mi się spodobały ()

http://allegro.pl/najtaniej-glany-steel-105-106-czarne-10-tki-36-46-i5632205151.html?utm_source=criteo&utm_medium=cpc&utm_campaign=alluserscro

#rock #metal
  • 8
1. Steele mają chyba dość dobrą reputację ale i tak glany to glany, zamiast patrzyć na firmę lepiej by ci było znaleźć jakiś sklep i przymierzyć na miejscu, zobaczyć jak się chodzi.
2. Dziesiątki to tak na oko popatrz jaki masz odcnek od spodu stopy do kostki, to gdzieś tak 1,5 tego odcinka nad kostkę wystaje. Dodaj jeszcze ~2,5cm podeszwy, które sprawiają że udajesz wyższego niż jesteś.
3. Nie znam się na