Wpis z mikrobloga

@de_mon: hehe brałem go pod uwagę, ale raz że zadbany egzemplarz z tym silnikiem ( 2.4 ) trochę wykraczał poza założony przeze mnie budżet, a dwa chciałem zmienić markę na coś innego bo już miałem 3 hondy ( civic 6 i 7 coupe ) oraz accorda i chciałem coś z innym znaczkiem na masce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@RedBaron: jeśli jesteś ciekawy to polecam przeczytać ten temat http://www.lexus-forum.pl/viewtopic.php?f=22&t=5966&start=0

zaś od siebie dodam że podobnie jak przy kupnie jakiegokolwiek auta, przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na ogólny stan techniczny i blacharsko lakierniczy. Przejechać się autem, zobaczyć jak się prowadzi, stacja diagnostyczna, zawieszenie itd. Jeśli lex nie był bity nie powinno być żadnej korozji, generalnie czytając różne opinie na temat tego auta ciężko znaleźć jakieś typowe wady czy usterki nękające ten
@RedBaron: @RedBaron: powiem Ci że jedyny mankament tego auta to IMO nieadekwatne spalanie do osiągów choć tragedii nie ma, ale jednak czuć że masa robi swoje... choć muszę przyznać że ma to przełożenie na jakość wnętrza i komfort jazdy - w porównaniu do accorda jest mega, poza tym jest bardzo mały bagaznik tradycyjnie chyba w japońcach ograniczony przez wchodzące do środka te łąpy trzymajace klapę :/ i jest mniej miejsca
@mxgts: Mam IS200 od roku, jakbyś chciał coś wiedzieć to pytaj. ps. Uwaga na Cewki Zapłonowe, nie kupuj zamienników bo padają jak muchy.

@Rampampam: Ceny są akceptowalne, chociaż niektórych części zamiennych nie ma więc trzeba ratować się używkami w dobrym stanie (głównie z UK).
@Rampampam: Ja kupiłem w Polsce ale sprowadzanego z Niemiec. Poprzedni właściciel pojeździł pół roku, po czym stwierdził że wyjeżdża do Anglii a auto sprzeda bo za dużo pali ( ͡º ͜ʖ͡º)